Prokuratura wkroczyła do akcji. Kontrowersje wokół śmierci 35-letniej gwiazdy „Klanu”

Michał Kasprzak

Michał Kasprzak

Michał Kasprzak zmarł pod koniec października, dwa miesiące przed swoimi 36. urodzinami. Popularność przyniosły mu role w filmach dla dorosłych. Prokuratura bada przyczyny śmierci. 

Michał Kasprzak skończył Warszawską Szkołę Filmową. Zagrał epizody w serialach takich jak m.in. Na Wspólnej, Ukryta Prawda czy Klangdzie wcielał się w postać kuriera przywożącego płytki. Popularność zdobył jednak dzięki rolom w filmach dla dorosłych. Pod pseudonimem Toxic Fucker występował w produkcjach z cyklu Podrywacze i Podrywaczki.

Aktor w jednym z wywiadów podkreślał, że żałuje, iż w tego typu filmach nie zaczął się pojawiać dużo wcześniej:

Nagrałem pierwszy film, za chwile drugi i… zapomniałem, że gram w filmie.[…] Pomyślałem wtedy, że to dziwne, że nie wpadłem na taki pomysł wcześniej, żeby grać w takich filmach. Spodobałem się producentowi i tak się zaczęła przygoda z filmem — komentował w Super Expressie.

Michał Kasprzak nie żyje. Prokuratura zbada przyczyny śmierci

Niestety pod koniec października do mediów dotarły smutne wieści. Michał Kasprzak nie żyje. Zmarł dwa miesiące przed 36. urodzinami. O jego śmierci poinformowano na stronie producenta filmów dla dorosłych. Niedawno ujawniono kolejne informacje na ten temat.

Osoba znająca szczegóły sprawy w rozmowie z Faktem zdradza, że ciało mężczyzny zostało znalezione w jego mieszkaniu:

Ciało znaleziono w mieszkaniu na warszawskiej Pradze.

Tabloid podaje, że nieoficjalnie mówi się, że przyczyną zgonu Kasprzaka mogły być narkotyki lub inne podobnie działające substancje psychoaktywne. Prokuratura jednak milczy na ten temat. Pewne jest za to, że w tej sprawie pod koniec października zostało wszczęte śledztwo:

Fakt ustalił jednak, że w sprawie toczy się śledztwo. Zostało wszczęte 30 października z artykułu 155 Kodeksu karnego. Mówi on „kto nieumyślnie powoduje śmierć człowieka, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5”. Na razie nikt jednak nie usłyszał żadnych zarzutów — podaje tabloid.

Podobno aktualnie organy ścigania czekają na wyniki kompleksowych padań i sekcji zwłok. Próbki badają biegli z Zakładu Medycyny Sądowej WUM w Warszawie. Ich opinie zostaną ujawnione za około 2-3 miesiące.


Michał Kasprzak nie żyje

Michał Kasprzak nie żyje

Michał Kasprzak nie żyje

Michał Kasprzak nie żyje

Michał Kasprzak nie żyje

Michał Kasprzak nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×