Meghan Markle przerobiła pierścionek zaręczynowy! Pierwsza taka sytuacja w historii rodziny królewskiej! Jak teraz wygląda?

Meghan Markle - pierścionek zaręczynowy

Meghan Markle - pierścionek zaręczynowy

Meghan Markle pozbyła się pierścionka zaręczynowego od księcia Harry'ego? Zagraniczni dziennikarze na palcu księżnej dostrzegli zupełnie inną biżuterię niż tą, którą nosiła dwa lata temu. Jak to możliwe? 

Meghan Markle w maju została mamą. Od momentu, w którym Archie Harrsion pojawił się na świecie żona Harry’ego unika publicznych wystąpień i skupia się na wychowywaniu synka. W ciągu minionych tygodni księżna tylko raz zrobiła wyjątek, gdy pojawiła się na Trooping the Color, czyli urodzinach królowej Elżbiety II.

Chociaż od tego dnia mija coraz więcej czasu, publiczne wystąpienie księżnej wciąż budzi emocje. Tym razem winna jest biżuteria. Okazuje się bowiem, że księżna pozbyła się dawnego pierścionka zaręczynowego, na jego miejscu zakładając nowy model, lub go mocno przerobiła.

Fakt ten nie umknął zagranicznym dziennikarzom. To oni przypomnieli, że Harry w listopadzie 2017 roku swojej ukochanej sprezentował pierścionek, który w centralnym miejscu miał diament i został otoczony przez dwa mniejsze kamienie wybrane z osobistej kolekcji jego zmarłej matki księżnej Diany. Osadzony był na prostym, żółtym złocie.

Po latach pierścionek uległ niemałej zmianie. Chociaż kamienie pozostały te same, zamiast złota pojawiły się małe diamenciki, które zostały osadzone na tzw. taśmie pavé. Laura Lambert z jubilera Fenton & Co w rozmowie z Vogue’iem przyznała, że księżna prawdopodobnie przerobiła pierścionek w czasie ciąży, kiedy to miała okazję dodać swój stylistyczny akcent do projektu:

Złote osadzenie pierścionka jest bardziej tradycyjnym stylem, podczas gdy bardziej delikatny zespół pavé odzwierciedla nowoczesną, modną estetykę (…) Księżna obraca się wokół tradycji, ale podjęła prawdopodobnie praktyczną decyzję i użyła jej, by dodać swój własny styl, który jest piękny.

Dodajmy, że to niejedyny nowy pierścionek na palcu księżnej. Pojawił się tam także delikatny diamentowy model, który prawdopodobnie jest prezentem z okazji pierwszej rocznicy ślubu, która przypadła na 18 maja.

Zobacz: Książę Harry świntuszył z Jennifer Aniston! Pikantne SMS-y wyciekły do sieci! Co na to Meghan Markle?

Zobacz: Meghan Markle oficjalnie odcięła się od księżnej Kate! Wielki podział w rodzinie królewskiej!

Zobacz: Książę Harry zdradził Meghan Markle z amerykańską seksbombą! Pikantne sekrety wyszły na jaw!


Pierścionek zaręczynowy Meghan Markle

Pierścionek zaręczynowy Meghan Markle

Meghan Markle - pierścionek, aktualnie

Meghan Markle - pierścionek, aktualnie

Meghan Markle i książę Harry potwierdzili zaręczyny

Meghan Markle i książę Harry potwierdzili zaręczyny

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×