Mąż milioner ustawił Izabelę Janachowską do końca życia. Wydał FORTUNĘ, by zabezpieczyć przyszłość ukochanej. W co zainwestował?

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska

Izabela Janachowska od kilku lat jest szczęśliwą żoną Krzysztofa Jabłońskiego. Milioner odpowiednio zabezpieczył jej przyszłość. Co zrobił dla ukochanej?

Izabela Janachowska popularność zyskała, pojawiając się w programie Taniec z Gwiazdami. W tanecznym show trenowała wiele gwiazd, aż sama zyskała sporą grupę fanów. Pod jej czujnym okiem szkolił się między innymi Radosław Majdan, z którym przyjaźni się do dzisiaj.

Z Radkiem było super cool. Jeszcze wtedy on zawodowo grał, to było takie szaleństwo. Musieliśmy jeździć po Polsce, łączyć jego treningi z naszymi. Jeździłam potajemnie na zgrupowania! To było niesamowite – wyjawiła w „Twoim Imperium”.

Przez kontuzję kolana tancerka zrezygnowała z dalszego pojawiania się na parkiecie i zajęła się zupełnie innym biznesem. Rozkręciła ślubne imperium. Wszystko zaczęło się od niewielkiego bloga Wedding dream. Obecnie jest jedną z najbardziej uznanych wedding plannerek w kraju. Ma też salon sukien ślubnych, a znajdujące się w nim kreacje cieszą się ogromnym powodzeniem.

Jak Krzysztof Jabłoński zabezpieczył przyszłość Izabeli Janachowskiej?

Iza w ostatniej edycji TzG zaskoczyła fanów, pojawiając się jako prowadząca show. W roli gospodyni sprawdziła się u boku Pauliny Sykut i Krzysztofa Ibisza. Oprócz tego, że dba o rozwój kariery, to jest też spełniona w życiu prywatnym. Od 2014 roku jest szczęśliwą żoną przedsiębiorcy, Krzysztofa Jabłońskiego.

Zakochani doczekali się synka. Wspólnie wychowują uroczego Christophera, który w tym roku skończy trzy lata. Małżonkowie nie ukrywają, że chcieliby powiększyć rodzinę.

Moje koleżanki mówią, że najlepszy prezent, jaki mogę dać swojemu dziecku, to rodzeństwo. Zastanawiamy się, czy nie mają racji. Czy nie byłoby fajnie, gdyby był w domu jeszcze jeden taki uroczy maluch – powiedziała w rozmowie z Vivą!.

Janachowska i jej mąż są jedną z najpiękniejszych par w show-biznesie. To, jaki tworzą duet, docenił ostatnio magazyn Pani, wręczając im Srebrne Jabłko. Wiadomo, że są dla siebie ogromnym wsparciem. Teraz okazuje się, że Jabłoński postanowił zabezpieczyć przyszłość ukochanej.

Portal Plotek donosi, że milioner zadbał o to, by jego rodzinie niczego nie zabrakło. Jabłoński zabezpieczył przyszłość ukochanej, inwestując w kilka nieruchomości:

Izabela została zabezpieczona przez męża. Gdy Krzysztof sprzedawał udziały w poprzedniej firmie, kupił nieruchomości na żonę. Na wypadek, gdyby nowy biznes dobrze nie szedł, żeby Iza była zabezpieczona. Poza tym kupuje on biżuterię i kamienie jako inwestycję dla niej – zdradziła w rozmowie z portalem osoba z otoczenia małżonków.

Trzeba przyznać, że mąż Izy twardo stąpa po ziemi i stara się jak najlepiej ulokować pieniądze i sprawić, żeby jego rodzina nie musiała martwić się o sytuację finansową.


Izabela Janachowska z mężem

Izabela Janachowska z mężem

Izabela Janachowska z mężem

Izabela Janachowska z mężem

Izabela Janachowska z mężem w Paryżu

Komentarze

 • Gowno prawda . Pierwszy raz pisze idioci pisze:

  Duzo przebywam za granica. Spotkalam bogaczy ale to jak Polacy sa durni i zazadroszcza innym !!!! Jest chore i obrzydliwe. Wezcie sie do pracy choleraaaa

 • Gość pisze:

  Duzo przebywam za granica. Spotkalam bogaczy ale to jak Polacy sa durni i zazadroszcza innym !!!! Jest chore i obrzydliwe. Wezcie sie do pracy choleraaaa

 • TADEUSZ pisze:

  Pani Iza zdobyla reputację jako ws[paniala liderka i biznes woman:) aż tu nagle znowu wrocila do zawodu prezenterki….. To bardzo zgrzytalo……jej marka osobista bardzo na tym ucierpiala.. Stworzony wizeunek przedsiębiorcy i lidera zatrzymal sie na prezentowaniu ….szkoda

 • Gość pisze:

  On jest brzydki jak noc listopadowa. Ona sztuczna, na częściach zapasowych. Urody przeciętnej. Poleciała na pieniądze.

  • Alinka-Malinka pisze:

   Nie zgadzam się, dobrze wygląda i męsko. A Iza naturalna i swobodna. Twoja ocena jest niesprawiedliwa.

 • Gość pisze:

  Inwestycja w bizuterie zony? Coz to za inwestycja, kiedy bedzie chciala ja sprzedac dostanie cene zlomu. jesli uda jej sie sprzedac gotowy wyrob, dostanie 50% . Swietna inwestycja . Tak trzymac 👍

 • Gość pisze:

  O mamo,co na wystawie to I w sklepie.A jak ma zabezpieczać nauczyciel , a jak kierowca,pielęgniarz, sanitarisz

 • GośćUla pisze:

  O ludzie.A co z prywatnością?Kupił zabezpieczył….ma to dal.Z czego ma dać programista z korporacji albo kierowca autobusu?

 • Gość pisze:

  Nie tyle ja zabezpieczył, ale siebie również.
  Z biznesem to, nie bywa, a rozdzielność majątkowa i majatek na żonę, to pewny myk, przy ew. kłopotach czy bankructwie. Gorzej, jak zona chciałaby sue urwać :)))
  Ale pewnie i na to się zabezpieczył.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×