Stare zdjęcie Martyny Wojciechowskiej podbija sieć! Internauci: „Pazurki z włosów najlepsze”. Na pewno? Spójrzcie na makijaż

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska jest bardzo piękną kobietą. Ma swój własny, niepowtarzalny styl, który wypracowała przez lata. Czy jednak zawsze tak było? Zobaczcie, jak wyglądała 18 lat temu.

Martyna Wojciechowska jest jedną z najbardziej zapracowanych gwiazd TVN. Podróżniczka od lat realizuje swój ciekawy cykl programów Kobieta na krańcu świata, oprócz tego prężnie udziela się w licznych akcjach charytatywnych, prowadzi fundację oraz doskonale sprawdza się w roli matki 11-letniej Marysi oraz adoptowanych córek z Tanzanii. Jest też bardzo aktywna w social mediach.

Zobacz: Wpadka Martyny Wojciechowskiej! Szybko zedytowała wpis, ale internauci porobili screeny

Ostatnio, wśród gwiazd jest trend, żeby publikować swoje zdjęcia z przeszłości. Tak tez zrobiła Martyna Wojciechowska i na swoim Instagramie zestawiła swoją podobiznę sprzed 18 lat, z tym, jak wygląda dzisiaj.

Dziękuję twórcom internetowym za przypomnienie, że 18 lat temu wyglądałam poważniej niż teraz. 2001 vs 2019. Najlepszy dowód na to, żeby na ślepo nie podążać za trendami w modzie i makijażu. Cały długi weekend planuję spędzić #NOMAKEUP???? a jak tam u Was plany? Pochwalcie się, gdzie jesteście! – napisała przy zdjęciu podróżniczka.

Zobacz: Kuba wojewódzki pokazał się nago pod prysznicem! Jego łazienka nie wygląda na luksusową

Na reakcję nie trzeba było długo czekać. Obserwujący nie mogliby ominąć tak ciekawego tematu do dyskusji i komentowania. Zwłaszcza, że zainteresowana podeszła dosyć krytycznie do swojego wizerunku sprzed lat.

  • Piękne! Uwielbiam takie zestawienia!
  • Pazurki z włosów najlepsze.
  • Im starsza, tym młodsza! Martyna jest lepsza niż jakiekolwiek wino.
  • Każdy etap życia rządzi się swoimi prawami. Pani wpasowuje się idealnie w każdy etap.
  • Niesłusznie tak podchodzi pani krytycznie do tego zdjęcia. Taka była wtedy moda każda z nas nosiła kiedyś fioletowe cienie, kto wie może za parę lat będziemy oglądać swoje zdjęcia z obecnych czasów i dziwić się jak mogłyśmy wychodzić z domu z tak delikatnym makijażem??? Moda się zmienia non stop. Wtedy wyglądała pani bardzo ładnie i i teraz też. Pozdrawiam komentowali obserwujacy Martynę na jej Instagramie.

Rzeczywiście, Martyna Wojciechowska, im starsza, tym piękniejsza. Natomiast na kanony urody i mody nie mamy wpływu, więc bierzmy lekką poprawkę na nasze zdjęcia sprzed lat.

Zobacz: Córka Martyny Wojciechowskiej rozbawiła internautów. Zdjęcia Marysi z piękną mamą przejdą do historii!


Martyna Wojciechowska dawniej i dziś

Martyna Wojciechowska dawniej i dziś

Martyna Wojciechowska z przybranymi dziećmi Julką i Kubą

Martyna Wojciechowska z przybranymi dziećmi Julką i Kubą

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska – Promemoria Warsaw

Przemek Kossakowski, Martyna Wojciechowska – Promemoria Warsaw

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×