Martyna Wojciechowska świętuje urodziny ojca. Pokazała zdjęcia z imprezy seniora. O tort zadbała osobiście

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska w miniony czwartek świętowała urodziny ojca. Pochwaliła się kadrami z imprezy oraz pokazała tort, który upiekła samodzielnie. Jak wyglądał?

Martyna Wojciechowska jest jedną z najpopularniejszych dziennikarek w Polsce. Z sukcesem udało jej się połączyć podróże z pracą. Ogromną popularność zdobyła dzięki programowi Kobieta na krańcu świata, w którym przedstawia inspirujące historie mieszkanek najodleglejszych zakątków globu. Format został doceniony nie tylko w Polsce, ale i na arenie międzynarodowej. Wyświetlają go m.in. stacje telewizyjne z Hiszpanii (Canal Viajar), Czech (FTV Prima), Francji (Voyage), Szwecji (Kanal Global) oraz Hongkongu (TVB HD Jade).

W ostatnim czasie o Martynie zrobiło się głośno, ponieważ krótko po tym, jak stanęła na ślubnym kobiercu z Przemkiem Kossakowskim, ich małżeństwo dobiegło końca. W mediach przez kilka tygodni krążyły doniesienia o tym, że nie są już razem, co ostatecznie potwierdziła w oficjalnym oświadczeniu.

Mimo trudnych chwil Wojciechowska może liczyć na wsparcie córki, Marii oraz rodziców. Właśnie pochwaliła się, jak świętowali kolejne urodziny ojca.

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny ojca. Pokazała samodzielnie wykonany tort

Dziennikarka niechętnie opowiada o swoim życiu prywatnym, jednak zdarzają się jej wyjątki. Tak było w piątkowe popołudnie, gdy na Instagramie opublikowała zdjęcia ojca. 11 listopada jej rodzina świętuje podwójnie. Tego dnia na świat przyszedł jej tata, Stanisław. Senior w tym roku świętował swoje 87. urodziny. Gwiazda postanowiła sprawić, aby ten dzień był dla niego wyjątkowy.

MÓJ KOCHANY TATA obchodził wczoraj swoje…
87. URODZINY!
(Na szczęście nie ma socialmediow i tego nie przeczyta, bo chciałby żeby wszyscy myśleli, że ma dwa razy mniej, a świeczek jest tylko 7, bo Tata nie lubi się stresować, że „tak ich strasznie dużo” 🙂

W dalszej części wpisu podróżniczka opowiedziała, jakim mężczyzną, jest jej ojciec. Okazuje się, że mimo podeszłego wieku, ani na chwilę nie zwalnia tempa. Przyznała również, że to właśnie on zaszczepił w niej pasję do motoryzacji.

Stasio jest tytanem pracy, nigdy nie odpoczywał i nie zwalniał tempa, ciagle w ruchu. To Tata uczył mnie wszystkich tajników motoryzacji, kiedy jako dziecko przesiadywałam w Jego warsztacie samochodowym.
To właśnie dzięki Niemu postanowiłam zostać kierowcą wyścigowym i rajdowym, a w rezultacie wystartować w Rajdzie Dakar!
No i przez 10 lat współtworzyłam program AUTOMANIAK.

Martyna przyznała, że jej ojciec, Stanisław, doskonale odnalazł się w roli ojca i jest dla niej ogromnym wsparciem.

Zawsze jednak mogłam liczyć na Jego wsparcie, popełniać błędy i samodzielnie szukać swojej drogi.

Wojciechowska zachęciła swoich obserwatorów do przesyłania życzeń dla seniora. Zapewniła przy tym, że te najładniejsze przekaże mu osobiście.

Kto dołącza do życzeń dla Stasia?! Najładniejsze Mu przekażę, wydrukuję i powieszę nad łóżkiem!
M.

Wpis został opatrzony zdjęciem solenizanta, który z uśmiechem na ustach świętuje kolejne już urodziny. Widać na nim również tort, o który zadbała osobiście. Nie brakowało na nim owoców oraz dekoracji z bitej śmietany i czekolady. Z pewnością taki smakołyk ucieszył jubilata.

Nie trudno się domyślić, że internauci niezwłocznie zaczęli wypisywać życzenia w komentarzach. Kilka osób zauważyło, że pan Stanisław jest w świetnej formie.

 • Super. Wszystkiego najlepszego dla taty! Ps. Tata wygląda znacznie młodziej.
 • Wszystko najwspanialszego, dużo zdrówka! Ps.: Tato nie wygląda na swój wiek, a na dużo młodszego.
 • 87??? Chyba 67! Noo, góra 77!
 • Dużo zdrowia!

My również przyłączamy się do winszowań.


Martyna Wojciechowska świętuje urodziny ojca

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny ojca

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny ojca

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny ojca

Rodzice Martyny Wojciechowskiej

Rodzice Martyny Wojciechowskiej

Komentarze

 • Anett pisze:

  Cieszcie się sobą bo życie jest takie kruche. 😪😪😪
  Ja niedawno straciłam rodziców.

 • Gość pisze:

  Pięknego, szczęśliwego życia!

 • Gośćmaria pisze:

  Duzo zdrowka na dalsze lata wszystkiego co najpiekniejsze🌼🌸🌻🌸🌼🌻🌸🌼🌻🌹🌻🌻🌻🌻🌹🌹🌹🌼🌼🌼🌼🌸🌸🌸🌸🌸🌽🌼🌼🌼🌼🌹🌹🌹🌹

  • Kędzior pisze:

   Stasiu aby twoje dni były tak piękne jak ten tort który przygotowała ci twoją mądra i kochająca cię córka, zdrowia życzę i pogody ducha🎂🍰🥧🎂🍰🥧

 • Gość pisze:

  Taki live jak inni piekny wiek europe chce odwiedźić mld turystów z kasą niestety zanim kupili rybe w mielnie ibizie sardynii polaczki ich okradły z butów ha ha stare dobre czasy jak mawia klasyk czas ku..ew i złodziei się kończy jak rudych lisów a socjal najwaźniejszy robota jest dla jeł..pów z insta i to tyle

 • Grażyna pisze:

  Panie Stanisławie ma Pan prześliczną żonę, piękną i mądrą córkę jak również Pan wygląda pięknie i młodo. W dniu urodzin życzę samych pięknych i szczęśliwych chwil

  • SylaGość pisze:

   Panie Stanisławie życzymy Panu dużu zdrowia szczęścia i radości oraz spełnienia wszystkich marzeń. Buziaczki.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×