Nieznany sekret z życia Martyny Wojciechowskiej właśnie wyszedł na jaw! To dlatego zdecydowała się na adopcję?

Martyna Wojciechowska - adopcja

Martyna Wojciechowska - adopcja

Martyna Wojciechowska, chociaż wychowuje Marysię, zdecydowała się zaadoptować dwie dziewczynki. Okazuje się, że pomaganie ma we krwi. Na podobny krok kilka lat temu zdecydowali się jej rodzice.

Martyna Wojciechowska to popularna podróżniczka, która z polskim show-biznesem związana jest od lat. Dziennikarka sekretów życia prywatnego strzeże do tego stopnia, że na ten temat wiadomo niewiele. Nic więc dziwnego, że kiedy media obiegła informacja o tym, że Martyna ma rodzeństwo, wiele osób było tym faktem zaskoczona.

Wszystko przez dramat, który rozegrał się w rodzinie podróżniczki. Po śmierci brata i jego żony, Joanna Wojciechowska zaadoptowała dwójkę ich dzieci. Od tego momentu Martyna nie była już sama, do czego początkowo nie mogła się przyzwyczaić:

Chwilami było to dla mnie dość trudne. Mama tak bardzo bała się mnie faworyzować, że kiedy dzieliła czekoladę, to ja dostawałam swój kawałek na końcu – przyznała w jednym z wywiadów.

Rodzeństwo, które pojawiło się w domu Wojciechowskiej, miało jednak pozytywny wpływ na podróżniczkę. Starsza kuzynka była dla niej wzorem. Do tego stopnia, że Martyna chciała pójść w jej ślady i poważnie myślała o medycynie. Ostatecznie z pomysłu tego zrezygnowała.

Martyna Wojciechowska: dzieci

Martyna Wojciechowska ma jedno biologiczne dziecko. Podobnie jak jej mama, dziennikarka zdecydowała się na adopcję. Pierwszą z nich okazała się Kabula – dziewczynka z Afryki cierpiącą na albinizm. Kabula padła ofiarą przeraźliwych zwyczajów panujących w jej rodzinnych stronach, ale dzięki Martynie wyszła na prostą, uczy się i poznaje zupełnie inne życie. Drugą była Tatu, która stała się dla Kabuli adoptowaną siostrą, najlepszą przyjaciółką i moją kolejną podopieczną i córką.

Zobacz: Martyna Wojciechowska znów zostanie mamą! Publicznie ogłosiła szczęśliwą nowinę!

Zobacz: Martyna Wojciechowska ostrzega Warszawiaków przed grasującym łobuzem! Gwiazda TVN-u pokazała zdjęcie niebezpiecznego intruza!

Zobacz: Martyna Wojciechowska ma świetne metody wychowawcze! Wszystkie matki powinny brać z niej przykład [WIDEO]

 


Kabula i Tatu - adoptowane córki Martyny Wojciechowskiej

Kabula i Tatu - adoptowane córki Martyny Wojciechowskiej

Martyna Wojciechowska z córką Kabulą Nkalango

Martyna Wojciechowska z córką Kabulą Nkalango

Martyna Wojciechowska z córką Kabulą w górach

Martyna Wojciechowska z córką Kabulą w górach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×