Martyna Wojciechowska pokazała zdjęcia ze świąt z Przemkiem Kossakowskim! Jej córka już go kocha!

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski

Martyna Wojciechowska pokazała świąteczne zdjęcia. Jest na nich ze swoimi najbliższymi, nie mogło zabraknąć więc i Przemka Kossakowskiego. Okazuje się, że córka podróżniczki, jest z nim w bardzo dobrej relacji.

Martyna Wojciechowska od ponad roku jest szczęśliwa u boku Przemka Kossakowskiego. Oboje są osobami publicznymi, ale bardzo chronią swojej prywatności. Odkąd ich związek wyszedł na jaw, coraz częściej pokazują wspólne zdjęcia. Nie inaczej było w te święta, które para spędziła razem.

Martyna Wojciechowska z bliskimi na świątecznych zdjęciach. Co pokazują fotografie?

Tuż przed świętami Martyna pokazała, jak należy świętować, żeby nie popsuć sobie tego czasu. Ona sama z pewnością przyjemnie spędziła okres Bożego Narodzenia, o czym świadczą opublikowane przez nią fotografie. Pozuje na nich ze swoimi rodzicami, córką, no i Przemkiem Kossakowskim.

Niedawno gwiazda wyznała na łamach jednego z tabloidów:

Ostatnio po raz pierwszy pokazałam zdjęcie z Przemkiem i są tego dwa powody. Pierwszy jest taki, że traktuję tę relację bardzo poważnie i mam prawo przypuszczać, że to jest ta właściwa relacja. Wydaje mi się, że w końcu dopłynęłam do właściwego portu – wyznała w Fakcie. 

Nic więc dziwnego, że dziennikarz stał się częścią rodziny. Zawsze trudnym jest wejść w relację z dziećmi partnera z poprzednich związków. Jak Marysia, córka Wojciechowskiej znajduje się w nowej sytuacji? Świąteczne fotografie potwierdzają, że dziewczynka i Przemek Kossakowski świetnie się dogadali, na wspólnym zdjęciu wyglądają jak starzy przyjaciele. Nie trzeba mieć wątpliwości, że Marysia zaakceptowała, a może już nawet pokochała partnera mamy.

Opis postu także nie pozostawia pola do domysłów. Najbliżsi Martyny Wojciechowskiej byli z nią w te święta.

WSZYSCY, KTÓRYCH KOCHAM. Mikołajka Marysia dla każdego przygotowała samodzielnie zrobione prezenty! Dla mnie… SÓL DO KĄPIELI NA STRES! Z olejkami eterycznymi żebym się relaksowała i bardziej o siebie dbała. M. – napisała podróżniczka.

Uroczymi, rodzinnymi fotografiami zachwycili się fani podróżniczki:

  • Jaka uśmiechnięta Mikołajkowa!
  • Fajnie że to p. PRZEMEK SUPER.
  • Własnoręcznie robione prezenty są cudowne!
  • Z całą sympatią i szacunkiem dla rodziców i Marysi.. Przewijałam czekając na Przemka.
  • Uwielbiam Ciebie i bardzo się cieszę że jesteście razem…… zajebista z was para, a cała rodzinka cudowna – piszą.

Jak widać, internauci mocno trzymają kciuki za związek Wojciechowskiej i Kossakowskiego. Tym bardziej, że Przemek juz odnalazł wspólny język z rodziną Martyny.

Zobacz: Przemek Kossakowski lepiej niech tego nie czyta. Martyna Wojciechowska szykuje dla niego prezent, o którym będą mówić latami


Przemek Kossakowski i Marysia - święta 2019

Przemek Kossakowski i Marysia - święta 2019

Martyna Wojciechowska i Marysia - święta 2019

Martyna Wojciechowska i Marysia - święta 2019

Mama Martyny Wojciechowskiej i Marysia - święta 2019

Mama Martyny Wojciechowskiej i Marysia - święta 2019

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×