Martyna Wojciechowska dementuje okrutne plotki na swój temat. Dawno nie była tak zła: „Sprawa jest zgłoszona odpowiednim organom”

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska na Instagramie postanowiła odnieść się do okrutnych plotek na swój temat. Gwiazda zdementowała pojawiające się doniesienia i wzięła sprawy w swoje ręce. Tak zła dawno nie była.

Martyna Wojciechowska to jedna z najpopularniejszych prezenterek stacji TVN. Gwiazda od wielu lat łączy swoją pasję, jaką są podróże z dziennikarstwem. Ogromną popularnością cieszy się jej program Kobieta na krańcu świata, w którym odwiedza najróżniejsze zakątki globu i opowiada ciekawe historie mieszkanek poszczególnych krajów. Niekiedy potrafi wycisnąć morze łez, innym razem pokazuje, że pomimo przeciwności losu osoby, które są bohaterkami materiału, potrafią stawić czoła różnym trudnościom i odnieść sukces.

O Martynie ostatnio zrobiło się bardzo głośno również ze względu na jej życie prywatne. Gwiazda od trzech lat była w związku z Przemysławem Kossakowskim. Jesienią zeszłego roku para postanowiła się pobrać. Kilka tygodni temu pojawiły się plotki o ich rozstaniu. Po fali smutnych doniesień sama zainteresowana potwierdziła rozpad małżeństwa w oficjalnym oświadczeniu.

Martyna Wojciechowska dementuje plotki na swój temat

Martyna jest jedną z najbardziej aktywnych gwiazd na Instagramie. W sieci obserwuje ją mnóstwo fanów, którzy z zaciekawieniem śledzą jej poczynania. Na profilu, który prowadzi, chętnie informuje o tym, co dzieje się w jej życiu zawodowym, ale też w prywatnym. Podzieliła się tam pierwszymi ślubnymi zdjęciami, ale też informacją o tym, że mąż postanowił ją opuścić. Teraz zdecydowała się odnieść do kolejnych przykrych plotki na swój temat.

Martyna opublikowała dzisiaj wpis, w którym stanowczo odcina się od jednej z firm. Gwiazda zdradziła, że jej wizerunek został wykorzystany do tego, aby promować środki odchudzające. Ukazał się też fałszywy wywiad z Wojciechowską.

NIE. NIE. NIE. PO RAZ KOLEJNY STANOWCZO DEMENTUJĘ. W związku z reklamami pojawiającymi się regularnie na Facebooku oraz pseudo „wywiadem” zamieszczanym na kolejnych stronach internetowych, informuję: NIGDY NIE STOSOWAŁAM, NIE REKOMENDOWAŁAM I NIE REKOMENDUJĘ JAKIEGOKOLWIEK SPECYFIKU ODCHUDZAJĄCEGO -zaczęła obszerny wpis.

Okazuje się, że reklama z wizerunkiem Martyny została zakrojona na szeroką skalę. Gwiazda otrzymała mnóstwo informacji od fanów, którzy informowali o kolejnych nieprawdziwych wpisach. Wojciechowska postanowiła zgłosić wszystko odpowiednim organom.

Sprawa jest również zgłoszona odpowiednim organom, w związku z bezprawnym wykorzystaniem mojego wizerunku w celach marketingowych tych produktów. Bardzo dziękuję wszystkim życzliwym mi osobom za czujność, zgłaszanie tych reklam oraz setki maili i wiadomości, które otrzymałam w ostatnim czasie.

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy słyszy się o taki praktykach wśród firm, które promują środki odchudzające. Wcześniej bezprawnie wykorzystano między innymi wizerunek Katarzyny Cichopek. O wszystkim opowiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.


Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×