Niezadowolona ze swojego wyglądu Martyna Wojciechowska trafiła do chirurga plastycznego. Zdała relację z wizyty w gabinecie

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska przyznała się do wizyty w gabinecie medycyny estetycznej. Okazuje się, że nie była zadowolona ze swojego wyglądu. Jak zakończyła się wizyta?

Martyna Wojciechowska to jedna z najpopularniejszych polskich podróżniczek. Już wiele lat temu udało jej się połączyć pasję i pracę. Na antenie TVN prowadzi program Kobieta na krańcu świata. To właśnie tam pokazuje swoje liczne podróże, podczas których odwiedza kobiety z różnych zakątków świata. Przedstawia ich historie, które czasami wyciskają łzy wzruszenia, a innym razem pokazują ogromną siłę płci pięknej. Niezmiennie od 2009 roku pojawia się na antenie, a popularnych wśród widzów format doczekał się 12 sezonów.

Podczas jednego z odcinków poznała Kabulę. Okazało się, że z napiętnowaną ze względu na albinizm nastolatką połączyła ją wyjątkowa więź. Podróżniczka postanowiła ją adoptować. Od tej pory dba o jej edukację i pomaga spełniać marzenia. Również trudne przejścia dziewczyny spowodowały, że Martyna postanowiła otworzyć fundację UNAWEZA, która ma za zadanie wspierać kobiety z całego świata.

Martyna Wojciechowska chciała zrobić operację plastyczną

Martyna jest nie tylko przedsiębiorcza i wrażliwa, ale dla wielu też jest ideałem piękna. Aż trudno uwierzyć, że gwiazda, która wiele mówi o sile kobiet i zdaje się nie zwracać uwagi na powierzchowność, sama przed laty miała kompleksy. W sieci zamieściła post, w którym zdradziła, że nie była zadowolona ze swojego wyglądu i udała się do gabinetu medycyny estetycznej.

Podróżniczka oprócz tego, że pojawia się na ekranach telewizorów, od jakiegoś czasu prowadzi także własny kanał na YouTube. Zaprasza tam wielu ciekawych gości, a jednym z nich był ostatnio chirurg plastyczny, z którego usług chciała skorzystać. Przyznała, że była bardzo zaskoczona, gdy doktor namówił ją, żeby zmieniła zdanie. W efekcie Martyna nie zdecydowała się na chirurgiczną interwencję.

Chyba nie spotkałam osoby, która nie chciałaby niczego zmienić w swoim wyglądzie (jeśli tu jesteście to dajcie znać!). Lata temu i ja trafiłam do gabinetu dr. Marka Szczyta. Wysłuchał, popatrzył, wytłumaczył na czym polega zabieg i… przekonał mnie żebym zrezygnowała z ingerencji chirurgicznej, czym zupełnie mnie zaskoczył, ale zyskał mój wielki szacunek i zaufanie – wyznała.

Trzeba przyznać, że Martyna jest jedną z nielicznych gwiazd show-biznesu, które nie ingerowały w swój wygląd. Jeszcze kilka lat temu osoby znane z show-biznesu unikały tematu poprawiania urody. Teraz już nie jest to na salonach temat tabu.


Martyna Wojciechowska. Zdjęcie z Instagrama

Martyna Wojciechowska. Zdjęcie z Instagrama

scena z: Martyna Wojciechowska, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

scena z: Martyna Wojciechowska, fot. Norbert Nieznanicki/AKPA

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×