Znamy płeć drugiego dziecka Marty Żmudy Trzebiatowskiej. Urodzi syna czy córkę?

Marta Żmuda Trzebiatowska

Marta Żmuda Trzebiatowska jest w drugiej ciąży. Jakiej płci będzie dziecko? Jeden z tygodników dotarł do szczegółów. Co udało się ustalić dziennikarzom?

Marta Żmuda Trzebiatowska jest w drugiej ciąży. Chociaż gwiazda znana jest z tego, że nie komentuje doniesień związanych z życiem prywatnym, tym razem postanowiła zrobić wyjątek. Kiedy pod jej wpisami w social mediach zaczęły się pojawiać gratulacje, postanowiła za nie podziękować, przyznając, że spodziewa się narodzin drugiego dziecka:

Kochani, wiecie że nie mam w zwyczaju komentowania plotek, ani opowiadania o swoim życiu prywatnym i intymnych sprawach. (…).Nie sposób przejść jednak obojętnie obok tylu ciepłych słów i komentarzy, które kierujecie w naszą stronę. Bardzo Wam dziękujemy za wszystkie przejawy sympatii. Chcemy odesłać Wam równie dużo dobrej energii i ciepła.

Marta Żmuda Trzebiatowska w drugiej ciąży. Chłopiec czy dziewczynka?

Od tego momentu aktorka na temat drugiego dziecka więcej się nie wypowiedziała, nie zdradzając, czy urodzi syna, czy córkę.  Znacznie bardziej rozmowne są osoby z jej otoczenia. Jedna z nich, w rozmowie z tygodnikiem Świat&Ludzie wyjawiła, że gwiazda powita na świecie dziewczynkę. Podobno właśnie dlatego już dekoruje pokoik w kolorze różowym:

Marta i Kamil spodziewają się córeczki – zdradza osoba z otoczenia pary.

Marta Żmuda Trzebiatowska w pięknej sukience

Marta Żmuda Trzebiatowska w pięknej sukience

Chociaż aktorka jest w ciąży, aktorka z obowiązków rezygnować nie zamierza i postanowiła zostać aktywna tak długo, jak to tylko możliwe:

Na razie nie słychać, żeby Marta poprosiła w teatrze o zastępstwa. Miło popatrzeć, jak cieszy się rosnącym brzuszkiem i prawidłowo rozwijającym się brzuszkiem – mówi osoba z Teatru Kwadrat.

Czy Marta i jej mąż, Kamil Kula rzeczywiście wkrótce zostaną rodzicami dziewczynki? Odpowiedź na to pytanie poznamy jeszcze w tym roku.

Zobacz także: Ciężarna Marta Żmuda Trzebiatowska wpadła na plan „Jaka to melodia”. Patrzymy na brzuszek. Który to miesiąc?


Marta Żmuda Trzebiatowska ukrywa krągłości

Marta Żmuda Trzebiatowska ukrywa krągłości

Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży na planie programu Jaka to melodia?

Marta Żmuda Trzebiatowska w ciąży na planie programu Jaka to melodia?

Marta Żmuda Trzebiatowska skomentowała ciążę

Marta Żmuda Trzebiatowska skomentowała ciążę

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×