Mandaryna pokazała zdjęcia Fabienne ze studniówki. Kreacja i fryzura sztos. Tak wyglądały przygotowania do wielkiego balu

Mandaryna - przygotowania do studniówki

Mandaryna - przygotowania do studniówki

Marta Wiśniewska pokazała na Instagramie przygotowania do studniówki swojej córki. Jak wyglądała Fabienne?

Marta Wiśniewska stała się bardzo popularna, gdy została żoną Michała Wiśniewskiego. Najpierw pracowała, jako tancerka, występując z nim na koncertach, ale szybko okazało się, że połączyło ich uczucie. Artysta miał już wówczas za sobą jedno nieudane małżeństwo, ale postanowił spróbować po raz kolejny. Mandaryna i lider Ich Troje doczekali się dwojga dzieci – syna Xaviera i córki Fabienne.

Ostatnio Marta był gościem Izy Janachowskiej W ślubach gwiazd, gdzie opowiedziała o ślubie z Michałem. Uroczystość odbyła się z wielkim rozmachem w Kirunie na Biegunie Północnym. Tam pobrali się w bajkowej scenerii, gdzie towarzyszyło im dwustu gości. W rozmowie ze specjalistką od ślubnych kreacji Wiśniewska zdradziła, że pod efektowną suknią ślubną skrywała bieliznę termiczną.

Co było pod spodem, było fajne, bo to był strój jak na narty. Pod spodem była tak naprawdę hardcorowa bielizna narciarska – zdradziła Marta.

W sobotę wielki dzień miała córka Michała i Marty. Przygotowaniami do studniówki Mandaryna pochwaliła się na Instagramie.

Marta Wiśniewska pokazała przygotowania Fabienne do studniówki

Ważny dzień Fabienne rozpoczął się od nauki chodzenia na szpilkach. Wszystko na Instagramie pokazała Mandaryna.

Uwaga, Filo uczy chodzić Fabkę na szpilkach przed jutrzejszą studniówką – mówiła na Instastory.

Następna relacja była z samochodu.

Dzień studniówkowy się zaczął, czyli przygotowania Fabki do studniówki. Będziemy wam zdawać relację, bo myślę, że będzie niezła beka – powiedziała Mandaryna na InstaStories, wrzucając nagranie z samochodu.

Następnie Marta pokazała Fabienne u makijażystki, a także u fryzjera, jednego z najlepszych perukarzy na świecie — to Kajetan Góra wyczarował jej córce przepiękną fryzurę. Jak wyglądała nastolatka? Zdecydowała się nałożyć czarną sukienkę z głębokim dekoltem i bufiastymi rękawkami oraz sandały na szpilce.

W tym ważnym dniu Fabienne towarzyszyli partner, brat Xavier i rodzice. Na filmiku widać Michała, który jest nie mniej dumny z córki niż Mandaryna. Marta nagrała także moment, w którym odtańczono poloneza. Na koniec również pokazała zdjęcie swoich dzieci.

Jaka ja jestem dumna – napisała.

Zdjęcia w naszej galerii.


Mandaryna - przygotowania do studniówki Fabienne

Mandaryna - przygotowania do studniówki Fabienne

Mandaryna - przygotowania do studniówki Fabienne

Mandaryna - przygotowania do studniówki Fabienne

Mandaryna - przygotowania do studniówki Fabienne

Mandaryna - przygotowania do studniówki Fabienne

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×