Marina pokazała zdjęcie nowego domu we Włoszech. Ogromny basen robi wrażenie. A do tego ten obłędny widok!

Dom Mariny

Dom Mariny

Marina i Wojtek Szczęśni już od jakiegoś czasu planowali przeprowadzkę. Piosenkarka pochwaliła się, że już zamieszkali w nowym domu. Pokazała zdjęcie z obłędnego tarasu. 

Marina od ponad 5 lat jest szczęśliwą żoną Wojtka Szczęsnego. Zakochani pobrali się podczas bajkowej uroczystości. Bramkarz reprezentacji Polski bez pamięci zakochał się w ślicznej piosenkarce i bardzo zbiegał o pierwsze spotkanie. Szybko złapali wspólny język i zaczęli budować przyszłość. Dwa lata po ślubie małżonkowie doczekali się pierwszego dziecka. Na świecie pojawił się Liam. Chłopiec jest ich oczkiem w głowie i chociaż nie pokazują oni w sieci jego twarzy, to zdjęcia malca często goszczą na Instagramie. Wiadomo, że szybko rośnie i zdrowo się rozwija.

Zakochani tworzą nie tylko zgrany duet w życiu prywatnym, ale mają też smykałkę do interesów. Inwestują w kolejne nieruchomości, a niedawno podczas urlopu w Zakopanem Marina pochwaliła się, że kupiła tam ziemię. Z miejsca rozciąga się niesamowity widok na Tatry.

Marina pochwaliła się zdjęciem nowego domu

Marina i Wojtek na co dzień mieszkają we Włoszech, gdzie bramkarz gra w Juventusie. Do tej pory chętnie chwalili się zdjęciami ze swojego domu. Pokazywali między innymi, jak sami skręcają meble. Fani Mariny doskonale znali też jej ogród i taras, na którym często odpoczywała z synkiem. Od niedawna wiadomo było, że szykują się do przeprowadzki. Już od jakiegoś czasu gwiazda chwaliła się zdjęciami, na których można było zobaczyć nowe wnętrza.

Teraz oficjalnie pochwaliła się przeprowadzką. Zapozowała na zdjęciu razem z Liamem i pokazała obłędny drewniany taras otoczony szklaną balustradą, obok którego znajduje się ogromny basen. Z miejsca rozciąga się niesamowity widok na panoramę miasta i wybrzeże.

Nowa Energia – napisała.

Z twarzy Mariny nie schodzi uśmiech i widać, że jest bardzo szczęśliwa ze względu na przeprowadzkę. Nie można się jej dziwić, bo rodzina mieszka w naprawdę pięknym miejscu i można im pozazdrościć. Więcej zdjęć znajdziecie w naszej galerii.


Marina pokazała nowy dom

Marina pokazała nowy dom

Marina Łuczenko pokazała pokoik Liama - zdjęcia ze strony Shape FC

Marina Łuczenko pokazała pokoik Liama - zdjęcia ze strony Shape FC

Marina Łuczenko pokazała pokoik Liama - zdjęcia ze strony Shape FC

Marina Łuczenko pokazała pokoik Liama - zdjęcia ze strony Shape FC

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×