Marina wrzuciła zdjęcie ze Szczęsnym, ale… Halo, coś tu nie gra

Marina, Wojciech Szczęsny

Marina, Wojciech Szczęsny

Marina Łuczenko-Szczęsna zamieściła na Instastory zdjęcie z tajemniczym mężczyzną. Jest on zaskakująco podobny do Wojciecha Szczęsnego.

Marina Łuczenko-Szczęsna i Wojciech Szczęsny są w związku od 2013 roku. W 2015 roku zaręczyli się i rok później wzięli ze sobą ślub. Szczęśliwa para ma jedno dziecko – 3-letniego synka Liama. Wojciech ze względu na karierę musi łączyć rolę rodzica z grą we włoskim klubie Juventus F.C. i w reprezentacji narodowej Polski. W ostatnim czasie wziął on udział w rozgrywkach w ramach turnieju Euro 2020. Nasza reprezentacja była wówczas krytykowana za słabą grę. Biało-czerwoni przegrali mecze ze Słowacją i Szwecją. Większe umiejętności pokazali za to w meczu z Hiszpanią, z którą zremisowali, co jednak nie pozwoliło nam na wyjście z grupy i dalszą grę na Euro.

Szczęsny przed kilkoma dniami wystąpił również w meczu z Albanią, który odbył się w ramach eliminacji na Mistrzostwa Świata w 2022 roku. Mecz wygraliśmy z wynikiem 4:1. Wojciech, po skończonej grze, wydawał się zadowolony. Oddał nawet kibicowi swoją koszulkę. Piękny gest piłkarza zarejestrowały kamery Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Na meczu z Albanią Wojciechowi kibicowała jego najbliższa rodzina – Marina i Liam. Artystka podzieliła się na Instagramie zdjęciem z trybun, do którego zamieściła wymowny opis.

Szybki przytulas z tatą po dobrym meczu i chwile później… okropny płacz Liama w drodze do domu „ Ja chce być z tatusiem, czemu nie może wrócić z nami do domku”. Coraz cięższe rozłąki – poinformowała.

Wojciech Szczęsny ma sobowtóra?

Marina zdjęciem z trybun podzieliła się także podczas wczorajszego meczu z Anglią, który zakończył się remisem z wynikiem 1:1. Celną bramkę dla naszej drużyny strzelił Daniel Szymański. Nasza obrona dopuściła z kolei do gola w wykonaniu angielskiego napastnika Harry’ego Kane’a.

W czasie, gdy mąż Mariny brylował na boisku, ona sama przebywała w towarzystwie mężczyzny bliźniaczo podobnego do jej męża. Zdjęcie z nim zamieściła za pośrednictwem Instastory. Oznaczyła na nim swojego partnera i zapytała:

Podobni?

Naszym zdaniem podobieństwo jest bardzo widoczne. A wy jak uważacie? Sobowtóra można porównać z oryginałem w naszej galerii.


Marina i sobowtór Szczęsnego

Marina i sobowtór Szczęsnego

Marina Łuczenko, Wojciech Szczęsny i Liam193680442_115028844006419_1332120245604129341_n

Marina Łuczenko, Wojciech Szczęsny i Liam

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny - Urodziny Lewandowskich 2021

Marina Łuczenko i Wojtek Szczęsny - Urodziny Lewandowskich 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×