Marianna Schreiber „przeżyła większe i mniejsze miłości” z Ewą. Żona ministra PiS otworzyła się na temat relacji z kobietami

Marianna Schreiber

Marianna Schreiber

Marianna Schreiber kilka lat temu w mediach społecznościowych zaatakowała środowisko LGBT. W nowym wpisie na Instagramie nie tylko przeprosiła za swoje zachowanie, ale także zasugerowała, że była w związku z kobietą. 

Marianna Schreiber jest jedną z uczestniczek jubileuszowej, dziesiątej edycji Top Model. Podczas castingu ujawniła, że do programu zgłosiła się w tajemnicy przed mężem, który na co dzień jest związany z polityką, a konkretniej z partią Prawa i Sprawiedliwości:

Absolutnie nie wie, że tu jestem! Myślę, że to po prostu przeczy jego spojrzeniu na obraz naszej rodziny – wyznała w rozmowie z jurorami.

Przypomnijmy, że Łukasz Schreiber jest sekretarzem stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów. Od 2019 roku jest też członkiem Rady Ministrów w rządzie Mateusza Morawieckiego.

Marianna Schreiber sugeruje, że była w związku z kobietą

Gdy w środę wyemitowano pierwszy odcinek programu, w którym pojawiła się Schreiber, internauci nie pozostawili tego bez reakcji. Przypomnieli, że trzy lata temu aspirująca modelka dodała szokujący wpis. Udostępniła na Twitterze zdjęcie, na którym widać kobietę z tęczową flagą. Zdecydowała się na krótki, ale bardzo ostry podpis:

Won z Mojego Miasta…

Marianna Schreiber do tej sytuacji postanowiła się odnieść w nowym wpisie na Instagramie. Opublikowała bardzo długie oświadczenie (pełną treść znajdziesz tutaj), w którym wyjaśniła, dlaczego zareagowała tak, a nie inaczej. Przy okazji wyjawiła, że na swoim koncie ma mniejsze i większe miłości, nie tylko z mężczyznami. Pozdrowiła też Ewę, z którą jak zdradziła, ma kontakt do dziś:

W 2018 roku byłam młodą mamą, która chciała przeciwstawiać się wszystkiemu… Temu, że miałam za mało męża w domu, że byłam sama… Że wiele razy było mi ciężko, że nikt mnie nie słuchał… Że nikt nigdy nie rozmawiał ze mną o seksualności. Chyba, jak każdy młody człowiek w wieku nastoletnim, szukałam swoich zainteresowań obiektem seksualnym. Przeżywałam większe i mniejsze miłości… Nie tylko z mężczyznami (pozdrawiam Ewę, z którą kontakt mam do dzisiaj).

Internauci nie pozostawili tego wpisu bez reakcji. Część z nich nie ukrywa, że jest zaskoczona tym wpisem. Są też tacy, którzy podkreślają, że Marianna Schreiber ma prawo do przedstawienia swojej opinii i nie powinno się jej za to atakować.


marysiaschreiber_241179224_3256513071242492_7279030902354685043_n
Treść oświadczenia udostępnionego przez Mariannę Schreiber

Treść oświadczenia udostępnionego przez Mariannę Schreiber

Treść oświadczenia udostępnionego przez Mariannę Schreiber

Treść oświadczenia udostępnionego przez Mariannę Schreiber

Komentarze

 • Gość pisze:

  Biedny mąż i córka pani Marianny Schreiber. Na jego miejscu dawno rozwiodła bym się. Zachowanie tej pani nie licuje z godnością żony polityka. Jest tyle skromnych, wykształconych kobiet które chcą coś więcej osiągnąć w życiu niż rozebrać się, wywołać skandal i być na ustach wszystkich.

 • Gość pisze:

  Szkoda jej męża i dziecka.Szuka wrażeń nie wie jak zaistnieć plecie bzdury irobi obciach całej rodzinie

 • Gość pisze:

  Ona jest jednak głupsza od wielu pustaków. Biedny facet

 • Gość pisze:

  Taki lajf ma pani racje grunt to korzystac z źycia niemiecki pan wiecej dal przez miesiąc niz polskie ku..wy i złodzieje przez 100lat nawet rusek się śmieje bo gwałcicieli dzieci utylizuje nawet ziomali a nie daje kase i domy z kucharkami sprzątaczkami i ogrodnikami itd i to tyle

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×