Marek Kondrat o małżeństwie z Antoniną Turnau i ich córce. Pierwszy raz zdobył się na tak szczery wywiad

Marek Kondrat

Marek Kondrat

Marek Kondrat udzielił wywiadu w Gazecie Wyborczej. Aktor mocno rozgadał się o swojej dwuletniej córeczce. Widać, że późne ojcostwo to spełnienie jego marzeń. Rodzina to jego duma. 

Marek Kondrat od 5 lat jest szczęśliwym mężem Antoniny Turnau. Związek tych dwojga od samego początku wzbudzał wiele kontrowersji. Wszystko przez dosyć sporą różnicę wieku, która łączy zakochanych. Aktor jest starszy od swojej żony aż o 38 lat. Nie przeszkodziło im to jednak stworzyć bardzo udanego związku. Uroczystość zaślubin, na którą zostało zaproszone jedynie najbliższe grono rodziny i znajomych odbyła się w Krakowie. Córka Grzegorza Turnaua i jej mąż w marcu 2018 roku powitali na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko.

Gdy tylko przyszli rodzice dowiedzieli się, że wkrótce na świecie pojawi się ich pierwsze wspólne dziecko, postanowili wyprowadzić się z kraju. Rodzina osiedliła się na stałe w Hiszpanii, gdzie aktor prowadzi swój winiarski biznes. Tam też z dala od blasku fleszy mogą w spokoju wychowywać swoją córkę. Płeć dziecka dopiero po jakimś czasie zdradził szczęśliwy dziadek Grzegorz Turnau w wywiadzie dla magazynu Uroda życia. Chociaż na początku wizja późnego ojcostwa nie wydawała się dla aktora dobrym pomysłem, to gdy na świecie pojawiła się mała Helenka, całkowicie stracił dla niej głowę.

Marek Kondrat o swojej córce: Antosia to jego oczko w głowie

Chociaż aktor niezbyt często opowiada o swoim życiu prywatnym, to ostatnio bardzo rozgadał się o swojej córce. Aktor i jego żona mieszkają w otoczeniu przyrody w jednej z górskich miejscowości. Zmiana zawodu pozwoliła mu znacznie zwolnić tempo życia i w pełni poświęcić się swojemu dziecku. Chociaż ma on dwóch starszych synów, to przez swój zawód i ogromny pęd nie miał czasu, aby zająć się ich wychowaniem.

Mała dziewczynka jest zjawiskiem bardzo dziwnym w moim życiu. Mam dla niej czas, więc to wzajemna uczuciowość. Ona korzysta ze mnie, a ja obserwuję, jak rośnie, czego nie mogłem docenić, kiedy byłem młody i miałem dwóch synów, ale pracowałem, a dzisiaj oni są już bardzo dorośli. Przy czym od tej strony nie odczuwam upływu czasu. Przeżywam to, co jest mi dane z racji własnej otwartości na życie. Bo i pojąłem młodą kobietę za żonę z czystej miłości, i urodziliśmy, że tak powiem, Helenkę – wyznał w wywiadzie dla „Gazety Wyborczej”.

W każdym wywiadzie widać, że aktor wspaniale spełnia się w roli ojca. A przebywanie z małą Helenką przysparza mu mnóstwo radości. Późne ojcostwo to nie lada wyzwanie, ale po słowach Marka Kondrata możemy wnioskować, że u boku swojej córeczki przeżywa on drugą młodość.

 

 

 


Marek Kondrat z córeczką

Marek Kondrat z córeczką

Marek Kondrat pokazał córeczkę

Marek Kondrat pokazał córeczkę

Marek Kondrat z teściem – Grzegorzem Turnauem

Marek Kondrat z teściem – Grzegorzem Turnauem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×