Marcin Prokop nieoczekiwanie chce odejść z telewizji?! Pierwszy raz tak szczerze wyjawił swój sekret!

Marcin Prokop Instagram

Marcin Prokop Instagram

Marcin Prokop w szczerym wywiadzie dla VIVA!

Marcin Prokop jest nie tylko najwyższym polskim prezenterem – mierzy 206 cm wzrostu, ale również zalicza się do najciekawszych osobowości telewizyjnych. Prokop od lat kojarzony jest jednak z rozrywką, bowiem z wrodzonym sarkazmem i uśmiechem na ustach, prowadzi popularne gale i programy rozrywkowe. Mało kto wie, że błyskotliwy telewizyjny partner Doroty Wellman nie jest jednak wykształconym dziennikarzem. Marcin bowiem skończył studia na wydziale finansów i bankowości, jest specjalistą do spraw marketingu bankowości elektronicznej.

Kariera Prokopa jak wiemy nie rozwinęła się w wyuczonym kierunku. Marcin został gwiazdą telewizyjną, ulubieńcem widzów i prawdziwym show konferansjerem. Prokop mimo ogromnej popularności doskonale oddziela swoją pracę od życia prywatnego. Nie wiele wiemy o jego rodzinie, poza tym, że od 2011 roku jest żonaty z Marią Prażuch-Prokop, z którą ma 12 letnią córeczkę Zosię.

Ostatnio gwiazdor Dzień dobry TVN zdobył się na szczerość udzielając bardzo interesującego wywiadu dla VIVA!. W rozmowie wyznał, że mimo ogromnego sukcesu czuje jednak pewien niedosyt i bardzo zazdrości obecnym gwiazdom Youtube!

 Był taki moment, kiedy zazdrościłem szaleńczego sukcesu youtuberom. Pojawili się znikąd i bardzo szybko zdobyli olbrzymią publiczność. Zazdrościłem im tego, że nie mają żadnych kagańców, żadnej Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji, żadnych barier „wejścia”, bo internet jest wolny…

Prokop rozprawia się jednak z gwiazdami wirtualnego świata, twierdząc, że działają bez autocenzury, natomiast jego zdaniem obecny wyścig na lajki jest ślepą uliczką.

Myślę, że jej nie mają. To jest to rozhamowanie, które sprawiło, że w którymś momencie przestałem im zazdrościć. Bo to, że wszystko możesz, nie znaczy, że wszystko powinieneś. A oni wychodzą z założenia, że skoro wszystko ci wolno, możesz też zrobić program, w którym bohater upija się ze swoją rodziną przed kamerą, jak można zelżyć matkę po alkoholu i jak ona może ci soczyście odpowiedzieć… Ale najlepsze jest to, że autor tego dzieła ma 70 tysięcy subskrybentów. Tyle, ile ma widzów niezły program w kanale tematycznym. To dowód na to, że fetysz dzisiejszych czasów, czyli popularność, sam w sobie jest zupełnie bezwartościowy. Wyścig na lajki jest ślepą uliczką. Na szczęście w tej youtube’owej magmie rzeczy przerażających są też zjawiska bardzo wartościowe. I to są rzeczy, które mi imponują, a nie świat czerwonych dywanów i szołbiznesowych imprez.

Prokop w dalszym swoim wywodzie wyjaśnia, na czym polega fenomen YouTube’a:

Mimo że YouTube jest fascynującym zjawiskiem, to jednak za telewizją wciąż przemawia doświadczenie, know-how, techniczna jakość, zdolność kreowania wielkich widowisk. Jest w niej też pewna magia – podobna do tej, która sprawia, że muzyka z płyty winylowej smakuje jednak lepiej niż z serwisu streamingowego. Może dlatego wielu youtuberów, choć się do tego nigdy nie przyzna, marzy o pracy w telewizji, a niektórzy, jak Karol Paciorek, skwapliwie korzystają z szansy przejścia do naszego klubu. Po 18 latach spędzonych na ekranie wciąż mogę powiedzieć, że lubię to medium. Poza tym człowiek, który spędził w telewizji połowę życia i zbudował tam swoją pozycję, nie kąsa ręki, która go karmi…

Cały interesujący wywiad z Marcinem Prokopem do przeczytania w najnowszym wydaniu magazynu VIVA!

Piękna Kinga Rusin jeszcze dłużej będzie gościć na antenie TVN! Od nowego roku zmiany w stacji!

Marcin Prokop miał dość! Dopiero teraz opowiedział o minusach przyjaźni z Dorotą Wellman

Małgorzata Rozenek powiedziała o słowo za dużo? Dorota Wellman nie odpuściła, gdy tylko to usłyszała [WIDEO]


Marcin Prokop - Sylwester 2017 TVN Warszawa

Marcin Prokop - Sylwester 2017 TVN Warszawa

prokop
Marcin Prokop - Bal TVN 2017

Marcin Prokop - Bal TVN 2017

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×