SKANDAL! Marcelina Zawadzka i jej kolega z TVP zostali perfidnie oszukani! Bezprawnie wykorzystano zdjęcia gwiazd oraz opublikowano szkalujący ich artykuł!

Marcelina Zawadzka miała wypadek

Marcelina Zawadzka miała wypadek

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny ofiarami oszustów!

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny zostali oszukani. Bezprawnie wykorzystano wizerunek gwiazd śniadaniówki TVP oraz podano nieprawdziwe informacje na ich temat. O co chodzi?

Internet coraz częściej gromadzi nieuczciwych użytkowników, którzy bezprawnie i w sposób perfidny wykorzystują wizerunek popularnych gwiazd. Taki incydent doświadczyły ostatnio gwiazdy śniadaniówki TVPTomasz Wolny oraz piękna Marcelina Zawadzka. Dziennikarze natychmiast odnieśli się do artykułu, w którym bezprawnie użyto ich wizerunków. Wolny i Zawadzka wydali oświadczenia, w których przestrzegają wszystkich swoich fanów, że miało miejsce wielkie oszustwo.

Sprawa dotyczy opublikowanego w sieci artykułu: Wszyscy myśleli, że wygrali na loterii! Rodzina Dąbrowskich zdradza, jak przeszła z życia na zasiłku do prywatnych szkół i drogich samochodów. W treści tego szkalującego materiału pojawiły się fikcyjne postaci oraz zostały bezprawnie wykorzystane zdjęcia dziennikarzy śniadaniówki TVP.

Tomasz Wolny zareagował na internetowe kłamstwo natychmiast, publikując swoje oświadczenie:

Oświadczam, że mój wizerunek został wykorzystany bezprawnie, bez mojej wiedzy i zgody, a mój rzekomy cytat jest absolutnym kłamstwem. Owa „rodzina” nigdy nie gościła w naszym programie i ani ja, ani Marcelina Zawadzka, ani nikt z redakcji „Pytanie na śniadanie” nigdy nie mieliśmy i nie mamy z tym oszustwem nic wspólnego.

Dział prawny już działa, ale biorąc pod uwagę sposób w jaki ci oszuści reklamują to 'cudowne zarabianie' w internecie na bitcoinach – stanowczo odradzam. Wszystkich przestrzegam i najlepiej proszę trzymać się od tego ścieku jak najdalej  –- napisał Tomasz Wolny w swoim oświadczeniu.

Post z oświadczeniem pojawił się również na oficjalnym profilu Pytanie na śniadanie. Podobnie jak Tomasz, również Marcelina Zawadzka opublikowała na swoim profilu oświadczenie o zbliżonej treści:

Oświadczam, że mój wizerunek został wykorzystany bezprawnie, bez mojej wiedzy i zgody, a mój rzekomy cytat jest absolutnym kłamstwem. Owa „rodzina” nigdy nie gościła w naszym programie i ani ja, ani Tomasz Wolny, ani nikt z redakcji 'Pytanie na śniadanie' nigdy nie mieliśmy i nie mamy z tym oszustwem nic wspólnego.

Dział prawny już działa, ale biorąc pod uwagę sposób w jaki ci oszuści reklamują to 'cudowne zarabianie' w internecie na bitcoinach – stanowczo odradzam. Wszystkich przestrzegam i najlepiej proszę trzymać się od tego ścieku jak najdalej – powtórzyła po Wolnym Marcelina.

Co sądzicie o takich incydentach?

Zobacz: Wyciekły kulisy romansu Marceliny Zawadzkiej i Rafała Jonkisza. Jest ciekawiej niż wszyscy myśleli!

Zobacz: „Koniec z baby-face”: Marcelina Zawadzka zrobiła z Rafała Jonkisza prawdziwego mężczyznę! Już nie wygląda jak grzeczny chłopczyk!

Zobacz: Ida Nowakowska grozi Rafałowi Jonkiszowi! „Jeśli cokolwiek zrobisz Marcelinie…” [WIDEO]


Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny zostali oszukani- gwiazdy wydały oświadczenia

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny zostali oszukani- gwiazdy wydały oświadczenia

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny, Pytanie na Śniadanie

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny, Pytanie na Śniadanie

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny, ramówka TVP 2 na wiosnę 2016 (fot. AKPA)

Marcelina Zawadzka i Tomasz Wolny, ramówka TVP 2 na wiosnę 2016 (fot. AKPA)

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×