Marcelina Zawadzka potwierdziła plotki o ciąży! Jej rodzina niebawem się powiększy

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka

Marcelina Zawadzka ma powody do radości. Wokół szaleje koronawirus, a w jej rodzinie jest promyk światła i nadziei. Co takiego się wkrótce wydarzy?

Marcelina Zawadzka pozostaje w domu. Koronawirus zmusił nas do zatrzymania się w codziennym pędzie. Doniesienia są coraz bardziej niepokojące. Prezenterka postanowiła też wesprzeć walkę z COVID-19 i przekazała zysk ze sprzedaż swojej autorskiej linii biżuterii na ten cel.

Jednak mimo szalejącej pandemii, koło życia nadal się toczy. Marcelina Zawadzka właśnie potwierdziła ciążę w rozmowie z portalem Pudelek.

Marcelina Zawadzka potwierdza ciążę

Marcelina Zawadzka nigdy nie ukrywała, że jest bardzo związana z rodziną. Ma nie mniej od siebie piękne siostry. To właśnie Karolina Zawadzka, za pomocą swojego Instagrama pochwaliła się, że zostanie mamą.

Prezenterka potwierdziła te rewelacje w rozmowie z Pudelkiem.

Bardzo się cieszę, szczególnie że jesteśmy bardzo blisko ze sobą, zawsze byłyśmy zżyte. Będę rozpieszczającą bratanka ciotką i w końcu nie odległość, bo jestem też chrzestną Antosi, córki najstarszej siostry – powiedziała.

Karolina Zawadzka w zeszłym roku wyszła za mąż za modela Pawła Piotra Polaka, który jest autorem pięknych zdjęć, które opublikowała. Kilka miesięcy po ślubie oczekują narodzin swojego pierwszego dziecka.

Radosną nowinę ogłosiła za pośrednictwem Instagrama. Zdjęcia z zaokrąglonym brzuszkiem opatrzyła hasztagami, z których wynika, że znajduje się już w 30. tygodniu ciąży. Karolina zdradziła również, że spodziewają się synka.

Internauci natychmiast pośpieszyli z gratulacjami. Każda taka dobra wiadomość jest na wagę złota w trudnym czasie, w jakim się znaleźliśmy.

  • Gratulacje.
  • Ojesuuuu ale pieknie.
  • Och jaki cudny brzuszek Karolciu, gratulacje.
  • Ojeeej, gratulacje.
  • Whaaaaaaaaat!?!?!?!
    Karolinko i Piotrze!!! Tak bardzo Wam GRA-TU-LU-JEEEE!!!
    Cóż za wspaniała nowina!!! – piszą.

Redakcja dołącza do gratulacji.


Karolina Zawadzka jest w ciąży

Karolina Zawadzka jest w ciąży

Karolina Zawadzka jest w ciąży

Karolina Zawadzka jest w ciąży

Karolina Zawadzka jest w ciąży

Karolina Zawadzka jest w ciąży

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×