Marcela Leszczak ostrzega nową partnerkę Koterskiego. Ma dla Dagmary Bryzek „życzliwą” radę. To cios dla Miśka!

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak skomentowała nową partnerkę Michała Koterskiego. Ma dla dziewczyny byłego partnera jedną dobrą radę. Misiek nie będzie zachwycony.

Marcela Leszczak jest dobrze znana fanom z programu Top Model, który jest emitowany na antenie stacji TVN. Po tym, jak zakończyła udział w popularnym show, szybko odnalazła się w show-biznesie. Na jednej z branżowych imprez poznała Michała Koterskiego. Między nią a aktorem szybko narodziło się uczucie. Zakochani zaczęli pojawiać się na stołecznych salonach i nie szczędzili sobie czułości. Chętnie też pozowali do zdjęć i opowiadali o łączącym ich uczuciu.

Ich związek był pełen emocji. Zakochani wielokrotnie schodzili się i rozstawali, by dawać sobie kolejne szanse na miłość. Para doczekała się narodzin syna – Fryderyka, jednak nie zdołało to scalić ich relacji. W ich związek znowu wkradła się niepewność. Po długim czasie walki o to, co ich łączy, postanowili się poddać. Kilka miesięcy temu definitywnie się rozstali. Teraz łączy ich jedynie kwestia opieki nad synem.

Marcela Leszczak ma radę dla Dagmary Bryzek

Marcela po rozstaniu skupiła się nad opieką nad dzieckiem. Michał natomiast zaczyna ponownie układać sobie życie. Aktor na planie filmu Gdzie diabeł nie może, tam babę pośle poznał młodziutką gwiazdę – Dagmarę Bryzek. Jego serce natychmiast zabiło mocniej. Od niedawna zakochani nie ukrywają już tego co ich łączy. Zaczęli dodawać wspólne zdjęcia, a także zadebiutowali podczas festiwalu w Opolu.

Zdaje się, że Marcela i Michał nie mają najlepszych relacji po rozstaniu. Może świadczyć o tym post z kilkoma gorzkimi słowami, który pojawił się jakiś czas temu na profilu modelki. Teraz skomentowała ona nową partnerkę ojca swojego syna w rozmowie z Pudelkiem:

Nie mnie oceniać drugiego człowieka. Wiem, że to jest młoda kobieta i to na tym koniec – ucięła krótko.

Została też zapytana o radę, jakiej udzieliłaby nowej dziewczynie Miśka. Chyba nie na takie słowa liczyła 23- latka:

Wiej dziewczyno! Wiej! – krzyknęła rozbawiona Marcela.

Marcela w rozmowie z portalem opowiedziała również o tym, jak obecnie wyglądają jej relacje z ojcem Fryderyka. Zdaje się, że o przyjaźni nie może być mowy:

Myślę, że ludzie nie wiedzieli o wielu rzeczach, zawsze odbierali nas jako szczęśliwie zakochanych. Na ten moment nie ma żadnej relacji – wyznała.

Dagmara Bryzek nie pozostała obojętna na te słowa. W rozmowie z Pudelkiem postanowiła się do nich odnieść:

Szanuję jej zdanie i każdy ma prawo do swojej opinii. Każdy ma swoją przeszłość. Ja skupiam się na tym, co ja czuję tu i teraz, na chwili obecnej, a teraz jestem szczęśliwą osobą.

Zobaczcie też, jak Marcela radzi sobie z rozstaniem:

I co o nowym związku mówi Dagmara Bryzek:


Marcela Leszczak

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak i Misiek Koterski razem na premierze filmu Hejter

Marcela Leszczak i Misiek Koterski razem na premierze filmu Hejter

Michał Koterski i Dagmara Bryzek - Opole 2021

Michał Koterski i Dagmara Bryzek - Opole 2021

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Zobacz również

Może Cię zainteresować

×