Małgorzata Tomaszewska została zasypana pytaniami o drugą ciąże. „Ręce trzymałam na wysokości brzucha, żeby go zasłonić”

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska jest w ciąży po raz drugi? Gwiazda postanowiła rozwiać wszelkie wątpliwości. To dlatego przez cały wieczór zakrywała swój brzuszek!

Małgorzata Tomaszewska, choć ukończyła studia na kierunku psychologia, związała się z dziennikarstwem. Debiut w telewizji zaliczyła w 2012 roku. To właśnie wtedy została gospodynią kilku programów sportowych. Dwa lata później przeszła do Polsatu, gdzie zapowiadała pogodę. Ma za sobą również udział w Tańcu z gwiazdami, w którym partnerował jej Robert Kochanek. Na parkiecie nie radziła sobie jednak najlepiej. Odpadła już w trzecim odcinku, zajmując 9. miejsce.

Śliczna prezenterka od 2018 roku związana jest z Telewizją Polską. To właśnie wtedy prowadziła cykl show-biznes i kultura w Pytaniu na śniadanie. Producenci dostrzegli drzemiący w niej potencjał i już po kilku miesiącach przenieśli ją do głównego studia. Na kolejne propozycje nie musiała długo czekać. Prowadziła takie telewizyjne hity jak The Voice of Poland czy Dance Dance Dance.

Gwiazda nie może narzekać na brak zajęć. Mimo napiętego grafiku stara się ułożyć swoje życie prywatne. Choć nie jest zbyt wylewna, to wiadomo, że była żoną Ygita Tarci. Para jednak nie przetrwała próby czasu. Od tego czasu Małgorzata samotnie wychowuje synka, któremu nadała imię Enzo. Chłopiec w tym roku skończy 5 lat. Prezenterka rzadko kiedy pokazuje go w sieci, jednak jakiś czas temu zrobiła wyjątek, co wywołało euforię wśród jej fanów.

Małgorzata Tomaszewska znów jest w ciąży?

33-latka w towarzystwie Rafała Brzozowskiego i Idy Nowakowskiej poprowadziła koncert Tu bije serce Europy! Wybieramy hit na Eurowizję, podczas którego wyłoniono reprezentanta Polski. Uwagę widzów zwrócił fakt, że Małgorzata notorycznie zakrywała swój brzuszek, co wywołało lawinę spekulacji dotyczących tego, że po raz drugi jest w ciąży. Gwiazda postanowiła odnieść się do sytuacji na swoim Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 100 tysięcy osób:

Rzeczywiście ręce trzymałam na wysokości brzucha, żeby go zasłonić. On nie był idealnie płaski, tak jak jest zwykle.

Po chwili zdradziła powód:

To wynika z tego, że nie za dobrze się czułam i przed Eurowizją, żeby mieć siłę, zjadłam potężną dawkę węglowodanów. Tak, żeby te siły mieć. Zwykle tego nie robię przed dużymi imprezami, natomiast teraz zdrowie było dla mnie zdecydowanie ważniejsze. Sukienka, która była dla mnie obcisła, jasna i dodatkowo świecąca oczywiście pokazała i obnażyła wszystko. Reasumując – nie jestem w ciąży.

Na koniec Małgorzata poprosiła o więcej wyrozumiałości do drugiego człowieka. Zapewniła, że jej te komentarze nie zabolały, bo pierwszy raz jej się to zdarzyło, ale radziłaby uważać w przyszłości, ponieważ nigdy nie wiadomo, czy ktoś na przykład nie zmaga się z ciężką chorobą.

Jesteście fanami Małgorzaty Tomaszewskiej?


Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×