Małgorzata Tomaszewska zasłonięta jedynie bukietem czerwonych róż dzieli się swoim szczęściem. W komentarzach lawina gratulacji

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska pokazała serię nowych zdjęć i pochwaliła się radosną nowiną. Fani pod wpisem zamieścili mnóstwo gratulacji. Co oznajmiła?

Małgorzata Tomaszewska to obecnie jedna z najbardziej znanych twarzy TVP. Karierę na ekranie zaczynała jako prezenterka pogody w stacji Polsat. Gdy przeniosła się do publicznego nadawcy, na dobre rozwinęła skrzydła. Sporo fanów zyskała w momencie, gdy dołączyła do obsady Pytania na śniadanie. Tam stworzyła zgrany duet z Olkiem Sikorą. Nie da się ukryć, że śliczna blondynka jest obiektem westchnień wielu fanów, a niektórzy tylko dla niej włączają telewizory.

Prezenterka pojawia się nie tylko w popularniej śniadaniówce, ale też prowadzi najpopularniejsze imprezy organizowane przez stację. Jest gospodynią koncertów i jubileuszy, a w sobotni wieczór pojawiła się na scenie podczas preselekcji do Eurowizji. To wydarzenie poprowadziła razem z Idą Nowakowską i Rafałem Brzozowskim.

Małgorzata Tomaszewska zasłania brzuch na zdjęciach

Gwiazda TVP zdecydowanie nie może narzekać na brak propozycji pracy. Regularnie pojawia się na antenie, a absorbujący zawód łączy z wychowaniem synka. Enzo ma 5 lat i jest owocem jej pierwszego małżeństwa. Tomaszewska rozstała się z mężem bez zbędnego rozgłosu i z dala od blasku fleszy. Ostatnio, gdy pochwaliła się nowym zdjęciem chłopca na Instagramie, nie zabrakło komplementów, ponieważ kilkulatek, to prawdziwy przystojniak.

Małgosia jest bardzo zaangażowana w prowadzenie swojego konta w social mediach. Codziennie dostarcza tam nowe treści, czym zaskarbiła sobie sporą sympatię. Obserwuje ją już ponad 100 tys. osób, co postanowiła uczcić nowymi kadrami. Zapozowała w samej bieliźnie i zasłoniła się bukietem składającym ze stu czerwonych róż.

Dziękuję Wam za piękną poranną niespodziankę- 100 tysięcy obserwujących! A na zdjęciu 100 róż. Symbolicznie jedna na każdy tysiąc. Bo dziękuję każdej jednej osobie. Jesteście dla mnie bardzo ważnym wsparciem, a wczoraj miałam pracowity i trudny dzień. Podczas takich dni szczególnie to doceniam. Jestem Wam niesamowicie wdzięczna – napisała.

Pod postem pojawiła się cała masa gratulacji od fanów, którzy cieszą się z wielkiego sukcesu swojej ulubienicy. Na fotografii można dostrzec, że Małgosia zdecydowanie zasłania brzuch.

W sobotni wieczór, gdy pojawiła się na scenie podczas preselekcji do Eurowizji, również trzymała dłonie w taki sposób, by nie pokazywać tej części ciała. Jej nietypową postawę da się też dostrzec na zdjęciach z minionego wieczoru. Mogłoby to sugerować, że niebawem podzieli się wyjątkową nowiną. Jak na razie są to jedynie domysły fanów, ale mamy nadzieję, że jeżeli jej rodzina będzie miała się powiększyć, to podzieli się tym faktem z internautami. Jak na razie gratulujemy coraz większej liczby fanów. Zdjęcia w naszej galerii.


Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Małgorzata Tomaszewska

Komentarze