Małgorzata Socha ochrzciła syna w święta. Pokazała przepiękne zdjęcia z dziećmi w roli głównej

Małgorzata Socha – chrzest syna Stanisława

Małgorzata Socha – chrzest syna Stanisława

Małgorzata Socha ochrzciła syna. Stanisław Wiśniewski przyjął chrzest w drugi dzień Świąt Bożego Narodzenia. Gwiazda pokazała zdjęcia z rodzinnej uroczystości. Uwagę przykuwa strój, jaki aktorka przygotowała dla chłopca.

14 września 2018 na świat przyszło trzecie dziecko Małgorzaty Sochy. Gwiazda urodziła pierwszego syna, który otrzymał imię Stanisław. Chłopiec jest oczkiem w głowie młodej mamy, która co jakiś czas pokazuje jego zdjęcia w internecie.

Na Instagramie ulubienicy widzów aż roi się od przepięknych, rodzinnych fotografii z najmłodszym potomkiem w roli głównej. Najnowsze gwiazda opublikowała podczas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia, kiedy to Staś miał swoje święto.

Małgorzata Socha pokazała zdjęcia z chrztu syna

Małgorzata Socha poinformowała swoich fanów, że w drugi dzień świąt jej syn przyjął chrzest. Ceremonię uwiecznił fotograf, a efektami jego pracy aktorka podzieliła się z internautami.

W opisie dołączonym do zdjęć gwiazda zdradziła, że po części oficjalnej wyprawiła przyjęcie dla uczestników ceremonii. Na tę szczególną okazję wybrała sprawdzone przez siebie miejsce, które ozdobiono imponującą dekoracją nawiązującą do imienia jej syna.

Dzisiaj już na spokojnie, ale te Święta były wyjątkowo intensywne, rodzinne i huczne. Do tego podwójna okazja – nasz kochany Aniołek Staś został ochrzczony. Chrzciny zawsze w tym samym miejscu, w rodzinnej atmosferze – zawsze przepysznie i miło – napisała gwiazda „Przyjaciółek”.

Oczywiście upamiętnienie tak ważnego wydarzenia, jakim jest chrzest dziecka, nie mogło pozostać niezauważone. Internauci byli zachwyceni wyglądem gwiazdy i jej pociech. Wśród setek komentarzy znalazło się oczywiście mnóstwo życzeń i pochwał. Fani chcieli też wiedzieć, gdzie aktorka zaopatrzyła się w poszczególne elementy swojej garderoby. W powszechnej opinii wyglądała bowiem przepięknie.

Jaki to model sukienki i marka? Bardzo ładnie pani wyglądała – napisała jedna z fanek, której wtórowały kolejne: „Pięknie”, „bajecznie”, „ślicznie” – czytamy w kolejnych komentarzach.

Aktorka i jej wszystkie dzieci miały na sobie kreacje marki Petite Maison w szaro-granatową kratę, które zostały uszyte z tego samego materiału. Dziewczynki, Zosia i Basia, sukienki z białym kołnierzykiem, a bohater dnia – uroczy mini-garnitur.

Zdjęcia w galerii.


Chrzest syna Małgorzaty Sochy

Chrzest syna Małgorzaty Sochy

Chrzest syna Małgorzaty Sochy

Chrzest syna Małgorzaty Sochy

Chrzest syna Małgorzaty Sochy

Chrzest syna Małgorzaty Sochy

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×