Małgorzata Rozenek została skrytykowana przez Kubę Wojewódzkiego. Wiadomo, jak zareagowała. Ich konflikt się zaostrzy?

Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki

Małgorzata Rozenek i Kuba Wojewódzki

Kuba Wojewódzki uderzył w Małgorzatę Rozenek. W Dzień Dobry TVN pod jej adresem nie szczędził gorzkich słów. Osoba z otoczenia gwiazdy ujawnia, jak zareagowała na tę wypowiedź i czy zamierza na nią publicznie odpowiedzieć.

O tym, że Kuba Wojewódzki nie darzy Małgorzaty Rozenek szczególną sympatią, wiadomo od dawna. Wszystko rozpoczęło się w 2016 roku. Perfekcyjna i jej mąż wypowiedzieli się na temat Renaty Kaczorukktóra była ówczesną partnerką samozwańczego króla TVN. Dziennikarz nie pozostawił tego bez reakcji. Nazwał Rozenek „medialną prostytutką”. Sprawa miała swój finał w sądzie. Wojewódzki przegrał spór. Musiał przeprosić małżonków, a także wpłacić 30 tysięcy złotych na konto wybranej przez nich fundacji.

Małgorzata Rozenek skrytykowana przez Kubę Wojewódzkiego. Jak zareagowała?

Kuba Wojewódzki we wtorek gościł w Dzień Dobry TVN. Na łamach śniadaniówki zdobył się na słowa, które odbiły się szerokim echem w mediach. Wypowiedział się na temat Katarzyny Cichopek i podkreślił, że jego zdaniem „nie jest osobowością telewizyjną”. Oberwało się też Małgorzacie Rozenek, pod której adresem skierował kilka gorzkich słów. Powiedział, że „sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci”:

Dla mnie dziś Kasia Cichopek nie jest osobowością telewizyjną, tylko jest osobą w telewizji. Dla mnie Małgosia Rozenek nie jest najlepiej ubraną Polką, tylko najśmieszniej ubraną Polką, która jest zrozpaczona i zamienia swoje życie w „Truman Show”, bo sprzedaje wszystko, łącznie z prywatnością swoich dzieci – powiedział na antenie.

Anna Kalczyńska, która prowadziła wywiad, w mgnieniu oka zmieniła temat. Czy Małgorzata Rozenek odpowie na słowa Wojewódzkiego? Osoba z otoczenia Perfekcyjnej zdradziła Pudelkowi, że tym razem król TVN-u nie doczeka się riposty koleżanki. Podobno niespecjalnie przejęła się tą wypowiedzią. Zna swoją wartość i dlatego nie zamierza nic komentować:

Gosia niespecjalnie się tym przejęła. Zna swoją wartość. Ma gdzieś Kubę i jego zdanie. Jedną sprawę sądową o naruszenie dóbr osobistych już z nim wygrała — komentuje osoba z bliskiego otoczenia Małgorzaty Rozenek.

Myślicie, że taka reakcja powstrzyma Kubę Wojewódzkiego od dalszych komentarzy?


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - urodziny Izy Janachowskiej

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - urodziny Izy Janachowskiej

Małgorzata Rozenek, Mariusz Brzozowski, Marcin Paprocki - Flesz Fashion Night 2021

Małgorzata Rozenek, Mariusz Brzozowski, Marcin Paprocki - Flesz Fashion Night 2021

Kuba Wojewódzki – ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Kuba Wojewódzki – ślub Edwarda Miszczaka i Anny Cieślak

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×