„Jesteście po złej stronie mocy”. Małgorzata Rozenek uderza w antyszczepionkowców, przyjmując trzecią dawkę szczepionki na COVID-19

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek przyjęła kolejną już, trzecią dawkę szczepionki na koronawirusa. Wszystkim pochwaliła się w sieci. W mocnych słowach zwróciła się też do antyszczepionkowców. 

Małgorzata Rozenek, to gwiazda, która w zaskakująco szybkim tempie zrobiła karierę w telewizji. Wszystko zaczęło się od programu Perfekcyjna Pani Domu, a w ciągu kilku lat nabrało niebywałego rozpędu. Obecnie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych nazwisk w show-biznesie i cały czas rozwija kolejne biznesy. Od niedawna jest właścicielką marki odzieżowej, która cieszy się ogromnym zainteresowaniem klientek.

Wszystko to udało jej się połączyć z udanym życiem prywatnym. Prezenterka od 5 lat jest szczęśliwą żoną Radosława Majdana. Para poznała się podczas premiery filmu Mój Biegun, gdzie przegadali ze sobą cały wieczór. Od tamtej pory są nierozłączni i na każdym kroku udowadniają, że łączy ich niezwykle silne uczucie. Wspólnie wychowują troje dzieci. Dwóch starszych synów Małgosi z pierwszego małżeństwa, a także wspólnego synka Henia, który całkiem niedawno świętował pierwsze urodziny.

Małgorzata Rozenek przyjęła kolejną dawkę szczepionki na Covid-19

Małgosia żyje w ciągłym biegu, ale jest też niezwykle aktywną użytkowniczką social mediów. Gwiazda na bieżąco informuje swoich fanów o tym, co dzieje się w jej życiu zawodowym i prywatnym. Nie ma przed internautami zbyt wielu tajemnic. Chętnie też zabiera głos w ważnych sprawach, które poruszają społeczeństwo. Jest bowiem świadoma tego, że ma ogromny wpływ na opinię publiczną i wiele razy starała już się wykorzystać swoja popularność w słusznej sprawie.

Obecnie nie ma chyba tematu, który bardziej podzieliłby społeczeństwo niż szczepionka na koronawirusa. Pomimo upływu czasu choroba nadal jest niezwykle groźna. Polacy już od początku tego roku mogą przyjmować kolejne dawki wakcyny, a Małgosia należy do tych gwiazd, które ufają nauce i nie boją się pokazać, że również skorzystały z tej możliwości. Właśnie poinformowała, że przyjęła kolejną już trzecią przypominająca dawkę zastrzyku. Rozenek na wstępie napisała o wszystkich najbliższych planach, a później wypowiedziała się o antyszczepionkowcach.

Ale przede wszystkim dbamy o siebie i innych #szczepimysię to już moja 3 dawka i z każdą kolejną jakby energii przybywa, kochani to ten przypadek w którym „szkiełko i oko” jednak znaczą więcej niż „czucie i wiara” DBAJCIE O SIEBIE
P.s szanuje wszystkich ludzi i staram się wszystkich zrozumieć, ale do wszystkich antyszczepionkowców: to Wy jesteście po złej stronie mocy i chociaż moje zdolności do monetyzowania rzeczywistości są legendarne to za ten post mi nikt nie zapłacił  bo zdrowie jest bezcenne nie zapraszam do dyskusji ale wszystkich serdecznie pozdrawiam. Damy radę

Chociaż gwiazda podkreśliła, że nie zaprasza do gorliwej dyskusji, to i tak pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy od internautów. Jedni popierają to, że dba ona o siebie i otoczenia, ale znalazła się też spora grupa żarliwych przeciwników szczepionek, którzy udowadniają swoje racje. Przypomnijmy, że szczepionkę przyjął również najstarszy z synów gwiazdy, czyli nastoletni Stanisław.


Małgorzata Rozenek przyjęła trzecią dawkę szczepionki

Małgorzata Rozenek przyjęła trzecią dawkę szczepionki

Małgorzata Rozenek przyjęła trzecią dawkę szczepionki

Małgorzata Rozenek przyjęła trzecią dawkę szczepionki

Małgorzata Rozenek zapowiada nowy projekt

Małgorzata Rozenek zapowiada nowy projekt

Komentarze

 • Gość pisze:

  Mamy nowy wariant koronawirusa Omikron, na ktorego zadna dotychczasowa szczepionka nie jest skuteczna. Trzeba sprobowac inne metody na wzmocnienie systemu odpornosciowego, bo same szczepionki nie zmniejsza liczby zachorowan. Albert Einstein powiedzial ze szalenstwem jest powtarzanie tego samego eksperymentu spodziewajac sie innego wyniku.

 • Gość pisze:

  Kupę jak też zrobi to niech też wrzuci do sieci

 • nie anytyszczepionkowiec pisze:

  ja dbam przede wszystkim o siebie i nie mam zamiaru się szczepić czymś co jeszcze nie jest szczepionką tylko eksperymentem medycznym , ale każdy decyduje za siebie …tylko nie wiem czym się tutaj chwalić …..może za to że się zaszczepiła trzeba z niej bohatera narodowego zrobić ?

 • Gość Sylwiunia pisze:

  Patrząc na to, jak nasz rząd poprzez Kurskiego TVPIS PROMUJE I WSPIERA antycovidowców i antyszczepionkowców (Górniak), to faktycznie Małgosia jest głupia, a my w większości razem z nią.

 • Wielki Ptak pisze:

  Przecież Kurski z PIS nagradza antycovidowców i antyszczepionkowców – patrz Górniak. Jakoś nikt nie wpadł na to, żeby to zgłosić do Prokuratury i na Nowogrodzką, jako działanie na szkodę zdrowia publicznego.

 • asa pisze:

  jestem zaszczepiona ale przez to nie czuję się ani wyjątkowa , ani lepsza ….. decyduje o sobie – nie oceniam …

 • Gość pisze:

  jestem zaszczepiona ale przez to nie czuję się ani wyjątkowa , ani lepsza ….. decyduje o sobie – nie oceniam …

  • Gość pisze:

   Dokładnie i szanuję szczepionych i niezaszczepionych bo każdy jest wolnym czlowiekiem. I ma wybór i każdy robi to dla siebie a nie dla kogoś. Dlaczego nikt nie zarabia dla kogoś tylko dla siebie.

 • Gość pisze:

  Głupia celebrytka…

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×