Małgorzata Rozenek dwukrotnie straciła dziecko. Gwiazda udzieliła poruszającego wywiadu [WIDEO]

Małgorzata Rozenek poroniła

Małgorzata Rozenek poroniła

Małgorzata Rozenek dwukrotnie poroniła. Gwiazda udzieliła wywiadu dla TVN-u, w którym podzieliła się smutną historią ze swojego życia. Zobacz poruszający fragment rozmowy.

Małgorzata Rozenek jest mamą dwóch wspaniałych synów – Stanisława i Tadeusza, których ojcem jest jej poprzedni mąż, dziennikarz i aktor, Jacek Rozenek. Gwiazda TVN-u nigdy nie ukrywała, że swoje dzieci poczęła dzięki metodzie leczenia niepłodności, jaką jest in vitro.

Zobacz: Małgorzata Rozenek jakiej nie znacie! Nigdy nie mówiła tak ostro o aborcji i in vitro! “Jestem w*rwiona”. Zdradziła też dlaczego nie pojawiła się na Czarnym Proteście

Od momentu ślubu gwiazdy z Radosławem Majdanem, media często spekulują na temat jej kolejnej ciąży. Nie jest tajemnicą, że małżonkowie marzą o wspólnym potomku. W tym celu 41-letnia prezenterka regularnie odwiedza klinikę zajmującą się sztucznym zapłodnieniem, co zostało wielokrotnie udokumentowane przez paparazzi. W jednym z wywiadów wyznała nawet, że wspólnie z mężem wybrali już imię dla dziecka:

Moje dzieci miały swoje imiona przypisane, jeszcze zanim ich pojawienie się na świecie było w planach. I to trzecie imię wciąż czeka – powiedziała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Małgorzata Rozenek dwukrotnie poroniła

Okazuje się, że Małgorzata Rozenek była już dwa razy w ciąży. Niestety we wczesnym stadium poroniła. O tym dramatycznym wydarzeniu, prowadząca Projekt Lady, opowiedziała w szczerym wywiadzie dla serwisu tvn.pl, którego udzieliła Karolinie Kalatzi. W rozmowie wyjawiła, który miesiąc ciąży jest tym kluczowym:

Do 12 tygodnia, po zapłodnieniu in vitro staramy się nie cieszyć tym faktem, bo wiemy, że wszystko się może jeszcze wydarzyć. Ja muszę przyznać, że u mnie się to wydarzyło i to dwa razy. To jest straszne, bo z jednej strony masz ogromną radość i bardzo się cieszysz, chcesz się z tym podzielić ze wszystkimi, z rodzicami, ale wiesz, że to nie ma sensu. Nawet twój mąż się z tego nie cieszy, bo nie może, nie wie jak to się skończy.

Małgorzata Rozenek ekspertką od in vitro

Małgorzata niedawno napisała książkę In vitro: rozmowy intymne, zatem w dziedzinie sztucznego zapłodnienia jest prawdziwą ekspertką. Jej publikacja osiągnęła status bestsellera i wywołała liczne dyskusje w społeczeństwie na temat, który do niedawna spychany był na margines.

Tworząc tę książkę miałam przede wszystkim na celu rozpoczęcie merytorycznej debaty o in vitro. Rozpoczęcie mówienia o tym, jak bardzo wiele par, jak bardzo wiele rodzin, dotyka problem niepłodności i mam nadzieję, że premiera tej książki, która jest zaplanowana na połowę maja, będzie takim przyczynkiem do dyskusji, będzie taką iskrą, która pozwoli zacząć rozmawiać o problemie niepłodności, bez niepotrzebnego wstydu. Dla mnie najważniejsze jest to, że ja napisałam tą książkę jako mama dwóch synów poczętych dzięki tej metodzie. I dla mnie najważniejsze jest to, żeby była ta książka traktowana jako książka mamy, a nie mnie jako mnie – przyznała gwiazda w wywiadzie udzielonym naszemu serwisowi.

Miejmy nadzieję, że Małgorzata z Radosławem niebawem pochwalą się światu dobrą nowiną. Tego im serdecznie życzymy.

Zobacz: Małgorzata Rozenek zdradziła ile przytyła w ciąży! Aż trudno w to uwierzyć!

Zobacz: Małgorzata Rozenek upolowała w H&M niezwykłe cudo za 99 złotych! Tylko patrzeć jak jej stylowy ciuszek zniknie ze sklepów!


Małgorzata Rozenek wyznała, że dwukrotnie poroniła

Małgorzata Rozenek wyznała, że dwukrotnie poroniła

Małgorzata Rozenek dwukrotnie straciła dziecko

Małgorzata Rozenek dwukrotnie straciła dziecko

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z dziećmi podczas świętowania Dnia Nepodległości w amerykańskiej ambasadzie

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan z dziećmi podczas świętowania Dnia Nepodległości w amerykańskiej ambasadzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×