Małgorzata Rozenek jak nigdy rozgadała się na temat ciąży, drugiego rozwodu i konfliktu z Wojewódzkim. „To była katastrofa”. Nie to co po ślubie z Radosławem Majdanem

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek regularnie udziela wywiadów, jednak rzadko zdarza jej się mówić tak otwarcie o swoim życiu prywatnym. W rozmowie z Żurnalistą odpowiedziała na kilka trudnych pytań, które od dawna trapiły jej fanów.

Małgorzata Rozenek w show-biznesie obecna jest już od kilku lat. W krótkim czasie zaczęła odnosić spektakularne sukcesy, które otworzyły przed nią drzwi do kariery. Obecnie jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w branży. Karierę rozpoczynała od prowadzenia Perfekcyjnej Pani domu i z miejsca podbiła serca widzów. Od tamtej pory nie zwalnia tempa. Regularnie angażuje się w nowe projekty oraz rozwija różnego rodzaju biznesy.

Prezenterka wiedzie również udane życie prywatne. Z Jackiem Rozenkiem doczekała się dwóch synów — Stanisława i Tadeusza. W zeszłym roku powitała na świecie trzecią pociechę, Henia, który jest owocem jej związku z Radosławem Majdanem. Zakochani będą w tym roku świętować 6. rocznicę ślubu. Przez wielu uważani są za jedną z najpiękniejszych i najlepiej dobranych par. Czy w domowym zaciszu również tak świetnie się dogadują?

Czy Małgorzata Rozenek kłóci się z Radosławem Majdanem?

Rozenek ostatnio zdecydowała się wystąpić w podcaście Żurnalisty. W trakcie wywiadu odpowiedziała na wiele pytań, które z pewnością trapiły nie tylko prowadzącego, ale i jej fanów. Przede wszystkim wszyscy zastanawiali się nad tym, czy zdarza im się kłócić. Co powiedziała Małgorzata?

My się z Radosławem nigdy nie kłócimy. Jedną z większych awantur, którą mieliśmy, była po filmie „Wyścig”. James Hunt i Niki Lauda. Niewiarygodnie pokłóciliśmy się wtedy o to, kto ma wartościowsze życie i to nas nauczyło, aby nie wartościować żyć […] Kiedy te emocje się uspokajały, ale było nerwowo, nagle rozpoczął się film „Ronaldo vs. Messi” i zaczęliśmy się kłócić od nowa […] Jesteśmy bardzo szczęśliwi, że o takie rzeczy się denerwujemy – wyznała.

W związkach panują różne emocje. Często nie brakuje też tych negatywnych, które w przypadku wielu par przeważają na decyzji o rozstaniu. Czy prezenterka i były piłkarz myśleli kiedyś o tym, by zakończyć związek?

Nigdy. Nie mieliśmy nawet sekundy takiego myślenia […]. Mamy piękną relację i to jest największa wartość mojego życia, moja rodzina, mój Radosław, to, jaki niesamowity dom nam się udało stworzyć

Gwiazda TVN przyznała, że w przeszłości nigdy nie zwróciłaby na Radka uwagi, ponieważ zupełnie inaczej wyobrażała sobie swojego partnera.

Nie udałoby się na miliard procent. Miałam inne myślenie o tym, jak powinien wyglądać mój partner. Nie był w moich planach wytatuowany rock’n’rollowy kobieciarz – dodała.

Małgorzata Rozenek o poronieniu

Choć wielu osobom może wydawać się, że życie tej pary jest bliskie ideału i nic nie jest w stanie zmącić ich spokoju, wcale tak nie jest. Bardzo długo starali się o dziecko, którego było ich wspólnym marzeniem. Nim Henio przyszedł na świat, Perfekcyjna Pani domu straciła ciążę. W podcaście opowiedziała, jak udało jej się przetrwać ten trudny czas.

Te trzy lata nas zbliżyły […]. My po tej ciąży pojechaliśmy do Saint Tropez przeżyć żałobę po niespełnionej nadziei na wspólne rodzicielstwo. Cały miesiąc siedzieliśmy nad basenem i śpiewaliśmy piosenki z „Narodzin gwiazdy”. Moje dzieci nienawidzą tego albumu […]. W lipcu wróciliśmy, w sierpniu dostałam telefon: „Przyjedź, jest jeszcze jeden sposób” […] We wrześniu byłam w ciąży – powiedziała.

Małgorzata Rozenek o rozwodzie z Jackiem Rozenkiem

Rozenek ma za sobą dwa rozwody. Po raz pierwszy na ślubnym kobiercu stanęła jeszcze w trakcie studiów. Jej wybrankiem był prawnik Łukasz Bukaczewski. Ich relacja nie przetrwała jednak próby czasu. Później wyszła za aktora Jacka Rozenka, który jest ojcem jej dwóch synów. Choć wydawało się, że tworzą zgrany duet, zdecydowali się na rozwód. Małgorzata przyznała, że bardzo to przeżyła.

Rozwodząc się z drugim mężem, przeżywałam bardzo trudny czas w moim życiu, szczerze jak teraz o tym myślę, to była to katastrofa, zmieniło się wszystko, moja sytuacja osobista i zawodowa, bo to zbiegło się z rozpoczęciem zdjęć do „Perfekcyjnej” […] – wyznała w rozmowie z Żurnalistą.

Wydarzenie to odcisnęło na niej piętno. Jedyne ukojenie w tamtym czasie przynosiła jej aktywność fizyczna.

Dla mnie, osoby, która odczuwa potrzebę uporządkowania, uspokojenia, to było dla mnie trudne. Wtedy spokój odnajdywałam w bieganiu (…) Później już nigdy nie biegałam z przyjemnością – dodała.

Małgorzata Rozenek z pierwszym dzieckiem

Małgorzata Rozenek z pierwszym dzieckiem

Z upływem lat udało im się znaleźć wspólny język. Prowadząca Projekt Lady kilka miesięcy temu wyznała, że mieli szansę zagrać razem w filmie, jednakże ich plany pokrzyżowała choroba Jacka.

Małgorzata Rozenek podsumowała konflikt z Kubą Wojewódzkim

Żurnalista postanowił zapytać ją także o konflikt z Kubą Wojewódzkim. Zauważył, że zarówno on, jak i Kinga Rusin regularnie wypowiadają się na jej temat. Czy wynika to z tego, że oboje chcą zwiększyć swoje zasięgi?

Nie sądzę, żeby Kinga Rusin, czy Kuba Wójewódzki szukali zasięgów, a jednak z jakiegoś powodu wyrażają swoje zdanie, czym mnie dziwią, że chce im się zabierać głos na mój temat – powiedziała.

Rozenek przyznała, że pozostaje bierna na ich zaczepki, ponieważ jest bardzo zapracowana i nie chce tracić wolnego czasu na bezsensowne kłótnie.

Ja jestem zwolennikiem teorii, że szkoda mi czasu na konflikt. Musisz znaleźć czas na to, żeby być mamą, pracować, brakuje mi czasu na życie towarzyskie, a na pewno brakuje mi go na konflikt. To nie oznacza, że akceptuję lub szanuję wszystkie wypowiedzi na swój temat. Wiele z nich jest tak bezwartościowych, że są po prostu idiotyczne głupie – powiedziała Żurnaliście.

Małgorzata przyznała, że z pewnością kiedyś nastąpi taki moment, gdy będzie chciała wyrównać rachunki z osobami, które wygadują na jej temat „idiotyzmy”.

Nie chce mi się schylać nad tym i nad każdym idiotyzmem, który na mój temat pada, jeszcze będzie na to wszystko czas – dodała.

Podobno małżeństwa idealne nie istnieją, jednakże Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan w stu procentach zasługują na to miano.


Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Walentynki 2022

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan - Walentynki 2022

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan i Heniu - Walentynki 2022

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan i Heniu - Walentynki 2022

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×