Małgorzata Godlewska za nagranie z okazji rocznicy Powstania Warszawskiego zbiera same pochwały! Nawet jej hejterzy są pod wrażeniem! Jak do tego doszło? [WIDEO]

Małgorzata Godlewska, Powstanie Warszawskie

Małgorzata Godlewska, Powstanie Warszawskie

Małgorzata Godlewska postanowiła uczcić 75. rocznicę wybuchu Powstania Warszawskiego. Celebrytka zapowiedziała, że 1 sierpnia wykona pieśń powstańczą. Okazało się, że tym razem skandalistka odpuściła, przez co została pochwalona przez internautów.

1 sierpnia cała Polska z godnością i wielka powagą obchodziła 75. rocznicę Powstania Warszawskiego. W Warszawie miały miejsce uroczyste obchody upamiętniające te tragiczne dla Polaków wydarzenia. W większości imprez uczestniczyli przedstawiciele rządu oraz żyjący uczestnicy powstania. Okazało się, że Powstanie Warszawskie postanowiła uczcić także Małgorzata Godlewska, która dzień wcześniej zapowiedziała w sieci swoje kolejne wokalne show.

Film spotkał się z ogromną falą hejtu, zbulwersowani internauci poprosili Godlewską, aby ta tym razem uszanowała powagę rocznicy i nie próbowała zaburzać swoją osobą, tak ważnej symboliki tragicznych wydarzeń warszawskich:

Przestań sobie, dziewczyno, jaja robić, z tak ważnych wydarzeń. Po co robisz z siebie na siłę gwiazdę? – czytamy.

Okazało się, że 1 sierpnia Godlewska wrzuciła obiecany film. Kontrowersyjna siostra pozuje w koszulce ze znakiem Polski Walczącej oraz hełmie warszawskiego powstańca. Na szczęście niedoszła gwiazda polskiego show-biznesu tym razem zamilkła. Na nagraniu pojawiła się jedynie po to, aby w kontrowersyjnym stroju zapowiedzieć pieśń powstańczą, która brzmiała w tle dokumentalnych kadrów z powstania warszawskiego:

 Historia oraz pieśń, które warto znać! Zachęcam również do chwili zadumy – napisała Godlewska.

Ku zdziwieniu internautów, seksowna Małgorzata zachęciła również swoich fanów do wspierania finansowego żołnierzy Armii Krajowej. Ta wyjątkowa akcja Godlewskiej, pierwszy raz w historii, spotkała się z pozytywnym odzewem internautów. Pod filmem pojawiło się kilka wpisów, z których Godlewska może być dumna:

  • Myślałam, że to autorka będzie śpiewać.
  • Widać, że dojrzałaś do tematu.
  • Wow, zaskoczyła mnie pani.
  • Już myślałam, że będzie taki filmik, jak hymn Polski z siostrą.
  • No proszę, ładny i mądry materiał

Co o tym myślicie? Czy już sam strój Godlewskiej nie jest wielką obrazą warszawskich powstańców?

Małgorzata Godlewska napisała osobistą wiadomość do Moniki G. Znamy jej treść! „Przepraszam, że nie mogę być przy tobie tylko jestem w Grecji”

 

Małgorzata Godlewska bez makijażu to inna osoba! Seksbomba pokazała zmarszczki, piegi i przebarwienia na cerze!

Małgorzata Godlewska nagrała swoją wersję hymnu Stanów Zjednoczonych. Skrytykowała ją nawet Esmeralda: „Nie podpisuję się pod tym g***em”. Rzeczywiście jest tak źle? [WIDEO]


Małgorzata Godlewska

Małgorzata Godlewska

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×