Maja Bohosiewicz publicznie punktuje męża i ujawnia jego nocny sekret. Nie popiera tego, co robi przed snem. „Najtrudniejsza rzecz do zaakceptowania”

Tomasz Kwaśniewski, Maja Bohosiewicz

Tomasz Kwaśniewski, Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz napisała na Instastory o wadach partnera. Okazuje się, że kilka rzeczy jej w nim nie odpowiada. O co chodzi?

Maja Bohosiewicz – aktorka, która pochodzi z rodziny polskich Ormian. Urodziła się w Żorach w województwie śląskim. Ukończyła krakowskie Liceum Aktorskie przy L’Art Studio. Od 2007 roku jest aktywna jako aktorka. Grała w produkcjach, takich jak: Londyńczycy, Siostry, Szpilki na giewoncie, Ojciec Mateusz, M jak miłość, Wojna żeńsko-męska, Barwy szczęścia. Prywatnie jest żoną Tomasza Kwaśniewskiego. Para ma dwoje dzieci. Są to Zachary (ur. 2016) i Leonia (ur. 2017). Ostatnio wypowiedziała się ona na temat swoich porodów.

Wspominam je wspaniale. Miałam dwa razy cesarskie cięcia. Rodziłam w Medicover. Na sali leciała przyjemna muzyka. Za rękę trzymał mnie mąż. Pani anestezjolog bardzo mnie uspokajała. Kroił mnie mój ukochany Doktor Pazio, którego od lat jestem pacjentką. Każdy był nadwyraz miły i pomocny, a dni w szpitalu były pełne przyjaciół i rodziny, którzy odwiedzali mnie. Także serio – poród dla mnie to 10/10 – odpowiedziała jednemu z fanów w ramach Q&A na InstaStories.

Bohosiewicz często angażuje się w Q&A. Ostatnio odpowiedziała na pytanie związane z jej mężem. O co zapytał ją internauta?

Jakie wady ma mąż Mai Bohosiewicz?

Jeden z internautów zapytał Bohosiewicz na Instastory:

Najtrudniejsza rzecz do zaakceptowania w Tomku to?

Na co aktorka odpowiedziała:

Bałaganiarstwo. I zapominalstwo. I żarcie zimnych parówek przed pójściem spać.

Jesteśmy ciekawi, co na to sam małżonek. To nie jedyne odpowiedzi, jakich tym razem udzieliła Bohosiewicz. Inny internauta zapytał ją:

Czym dla Pani jest miłość.

I dostał odpowiedź:

Najważniejsze uczucie i główny doradca w moim życiu. Jak jest miłość, wszystko da się przetrwać, naprawić. Kocham i mam wokół siebie dużo miłości od kilku ludzi. Jest to paliwo do życia.

Jeszcze inna osoba napisała do Bohosiewicz:

Jak żyć tylko własnym życiem? Nie przejmować się innymi wokół?

Ta odpisała jej:

Hmm… Czasami warto jednak przejmować się innymi wokół. Takie życie, gdzie nie baczy się na bliskich, trochę mi nie po drodze. Ale rozumiem, że chodzi bardziej o opinie innych – najpierw najlepiej przestać krytykować i interesować się wyborami innych, a potem okazuje się, że łatwiej jest żyć we własnej prawdzie (jakby co, ja wciąż tego nie umiem).

Cóż, z nowego Q&A wynika, że Bohosiewicz to osoba bardzo rodzinna, która nie tylko dba o bliskich, ale też stara się postępować tak, aby liczyć się z ich zdaniem. Taka postawa jest godna pochwały. Śledzicie karierę Mai? Jakie jej role przypadły wam najbardziej do gustu? Podzielcie się z nami swoimi opiniami w sekcji komentarzy.


Skrin z InstaStories Mai Bohosiewicz

Skrin z InstaStories Mai Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz z partnerem. Zdjęcie z Instagrama

Maja Bohosiewicz z partnerem. Zdjęcie z Instagrama

Maja Bohosiewicz i jej mąż. Zdjęcie z Instagrama

Maja Bohosiewicz i jej mąż. Zdjęcie z Instagrama

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×