Maja Bohosiewicz wyglądem w bikini powala na kolana! Tylko Ania Lewandowska może się z nią równać!

Maja Bohosiewicz w bikini

Maja Bohosiewicz w bikini

Maja Bohosiewicz w bikini

Maja Bohosiewicz przebywa obecnie na egzotycznych wakacjach, na których wygrzewa się w bikini. Gwiazda może pochwalić się rewelacyjną sylwetką. Chyba jedynie z Anną Lewandowską mogłaby rywalizować o tytuł najpiękniej wyrzeźbionego ciała w polskim show-biznesie. Zobaczcie, jaka z niej seksbomba!

Maja Bohosiewicz od trzech miesięcy jest dumną żoną ojca swoich dzieci – Tomasza Kwaśniewskiego. Para spędza ze sobą każdą wolną chwilę i można śmiało stwierdzić, że razem tworzą związek jak ze szklanego ekranu. Młode małżeństwo ostatnie dni spędza poza Polską – Maja i Tomek wybrali się do swojej ulubionej Tajlandii, w której nie brakuje im słońca, ciepłej wody i zdrowych koktajli, które tak bardzo lubią.

Na Instagramie aktorki pojawiło się już sporo pięknych zdjęć z egzotycznych wakacji. Najwięcej emocji wywołało najnowsze – Bohosiewicz jest na nim w bikini. Opalona gwiazda wygląda fantastycznie, ma pięknie umięśniony brzuch i w zasadzie ciężko uwierzyć, że urodziła dwójkę dzieci.

Dzień dobry. #wakacje #rodzina #mama #momof2 #ryeswim #coconut #thailand

W komentarzach pod zdjęciem aż roi się od ochów i achów zachwyconych internautek. Niektóre z fanek Mai mogą jedynie pomarzyć o tak zgrabnej figurze:

  • Kaloryfer i brąz na skórze, wyglądasz jak kulturyści wysmarowani bejcą
  • Niepojęte. Dwójka świetnych Dzidków,pracoholiczka, a wygląda jak łania. Zazdraszczam i wielbię okrutnie. Szacunek za bycie sobą.
  • Kobieto jaki piękny brzuch
  • Powinno być karane tak wyglądać po dwóch ciążach
  • Zwariowałaś. Ty już tak wyglądasz

W jednym z komentarzy Maja zdradziła sekret swojej smukłej sylwetki. Aktorka nie tylko zdrowo się odżywia, ale też prowadzi aktywny tryb życia. Oprócz wymagającej od niej sporo energii opieki nad dziećmi, gwiazda regularnie odwiedza siłownię:

Człowiek jest mistrzem organizacji, nawet na siłke da rade podjechać pomimo pracy.

Oto prawdziwa inspiracja! Brawo!

Plejada gwiazd na otwarciu nowej restauracji: Jakub Kucner, Małgorzata Socha, Kasia Zielińska, Joanna Moro, Sonia Bohosiewicz

Mąż Mai Bohosiewicz po mistrzowsku skradł Walentynkowe zdjęcie! Miało być romantycznie, a wyszło…

Maja Bohosiewicz pokazała film ze swojego ślubu! Nagranie wygląda jak trailer komedii romantycznej [WIDEO]


Maja Bohosiewicz w bikini

Maja Bohosiewicz w bikini

Maja Bohosiewicz w bikini na wakacjach

Maja Bohosiewicz w bikini na wakacjach

Maja Bohosiewicz w bikini na wakacjach

Maja Bohosiewicz w bikini na wakacjach

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×