Maja Bohosiewicz otworzyła się przed fanami. Zdradziła, ile razy była zakochana. Słowa o „mnożeniu obiektów” wprawiają w osłupienie

Maja Bohosiewicz z partnerem

Maja Bohosiewicz z partnerem

Maja Bohosiewicz pozwoliła sobie na chwilę szczerości. Wyznała, ile razy była w życiu zakochana. Ciekawe, co powie na to jej mąż?

Maja Bohosiewicz przyszła na świat w 1990 roku. Od lat młodości marzyła się jej kariera aktorki – w tym celu poszła uczyć się do Liceum Aktorskiego przy L’Art Studio w Krakowie. Następnie zadebiutowała na deskach Teatru im. Juliusz Słowackiego w Krakowie. Talent do aktorstwa odziedziczyła po starszej siostrze, Sonii Bohosiewicz, która  para się tym fachem.

Talent Mai mogliśmy podziwiać w: Barwach szczęścia, Excentrykach, czyli po słonecznej stronie ulicy, Na dobre i na złe, M jak miłość, Londyńczykach Wojnie żeńsko-męskiej.

W życiu prywatnym Maja jest żoną Tomasza Kwaśniewskiego. Para pobrała się w 2018 roku i ma dwójkę dzieci: Zacharego (ur. 2016) i Leonię (ur. 2017). Obecnie cała rodzina przebywa w Dubaju w Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Maja, podczas pobytu na Bliskim Wschodzie, często organizuje sesje Q&A. W ich ramach odpowiada na pytania fanów.

Podczas jednej z ostatnich sesji, Maja wyznała, że wśród jej postanowień noworocznych jest to dotyczące dbania o zdrowie psychiczne:

W tym roku bardzo bardzo będę dbała o swoją głowę, bo zeszły rok, choć pewnie wydawać by się mogło, że był idealny – był trudny i zakończył się leczeniem ciężkich stanów lękowych,

Dodała, że nie mogła sobie poradzić z tą sytuacją, przez co musiała skorzystać z pomocy specjalistów:

Bardzo długo nie mogłam uwierzyć, że potrzebuję takiego leczenia, więc byłam na kilku konsultacjach, bo wydawało mi się, że jest to niemożliwe, żebym to ja nie potrafiła sobie poradzić z własną głową.

To nie ostatnie tak szczere wyznanie Mai. Teraz wyznała, ile razy była w życiu zakochana. Co dokładnie powiedziała?

Maja Bohosiewicz o swoim życiu uczuciowym. Ile razy była zakochana?

Maja dostała na Q&A następujące pytanie:

Ile razy byłaś zakochana?

Odpowiedziała na nie:

Jestem szczęściarą i od 2015 roku non stop jestem zakochana, tylko obiekty się mnożą.

Wychodzi na to, że Maja była w życiu zakochana tylko w mężu i dzieciach. A jak wyglądały jej relacje z poprzednimi partnerami? Nie jest w końcu tajemnicą, że Tomasz nie jest jej pierwszym mężczyzną. Z jej odpowiedzi można wywnioskować, że jego poprzednicy nie byli w stanie zaskarbić sobie u Mai tak dużego zaufania, aby zasłużyć sobie na jej miłość.


Maja Bohosiewicz o tym, ile razy była zakochana

Maja Bohosiewicz o tym, ile razy była zakochana

Maja Bohosiewicz o liczeniu kalorii

Maja Bohosiewicz o liczeniu kalorii

Maja Bohosiewicz i jej mąż. Zdjęcie z Instagrama

Maja Bohosiewicz i jej mąż. Zdjęcie z Instagrama

Komentarze

  • Gość pisze:

    Weź ty się dziewczyno do uczciwej pracy!!!! poczytaj sobie wartościowe książki zajmij się dziećmi jednym słowem oganij się

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×