Maja Bohosiewicz pokazała mieszkanie „po remoncie”. Kto to tak spartolił?! Tu nie pomoże nawet Katarzyna Dowbor

Maja Bohosiewicz i Katarzyna Dowbor

Maja Bohosiewicz i Katarzyna Dowbor

Maja Bohosiewicz podzieliła się fotkami mieszkania „po remoncie”. Wnętrze wygląda po prostu fatalnie. Katarzyna Dowbor przyjdzie z pomocą?

Maja Bohosiewicz w ostatnim czasie lekko odpuściła karierę aktorską. Skupiła się na opiece nad dziećmi, Zacharym Leonią oraz pracy influencerki. Jej wpisy na Instagramie osiągają zawrotne liczby polubień i komentarzy. Gwiazda często odpowiada na pytania fanów w ramach Q&A na Instastory. Ostatnio jeden z nich zapytał ją o święta Bożego Narodzenia.

Okazało się, że Maja, choć jest ateistką, to nie uważa Bożego Narodzenia za święto typowo kościelne i je obchodzi. Jak wyjaśniła:

Ja nie jestem katoliczką, ale część mojej rodziny jest/są. To pierwszy ważny powód. Ja bardzo szanuje religie innych i chodzę na śluby komunie, i chrzty moich bliskich, jeżeli wiem, że to dla nich ważne – mnie to w żaden sposób nie ogranicza czy nie rani, a dla nich jest to przyjemność.

Po czym dodała jeszcze bardziej szczegółowo:

Dla mnie święta to nie wydarzenie duchowo kościelne, tylko rodzinne. To jest czas, kiedy spotykam się z przyjaciółmi, kiedy chce wyjaśnić sobie jakieś sprawy, które może źle wyszły. To jest czas na pieczenie ciasta, oglądanie filmów, na spotkanie rodzinne, na pyszną kolację. U nas na święta gra się w gry, jest mega wesoło i po kolacji jest super rodzinna impreza. Każdemu składa się życzenia – takie od serca i ja wielokrotnie podczas tych życzeń płacze i się wzruszam. Nie rozumiem dlaczego miałabym nie brać w nich udziału.

Już po świętach, wybrała się na urlop w polskie góry, gdzie i tak znalazła czas na odpowiedzenie na kilka pytań fanów.

Maja Bohosiewicz pokazała zdjęcie zdewastowanego mieszkania

Maja Bohosiewicz dostała na Instastory prośbę o następującej treści:

A pokażesz zdjęcie z nowego mieszkania po remoncie?

Influencerka zareagowała i dodała zdjęcie  mieszkania będącego w trakcie zaawansowanego remontu. Fotkę zobaczycie w galerii. Podpisała ją:

No jasne!!! Jutro Magdalena Wójcicka (znana fotografka – przyp. red.) ma mi zrobić kilka, to pokaże. Co mam nie pokazać.

Jak widać, Maja po prostu zażartowała sobie z fanów. To zresztą nie pierwszy żart aktorki, która słynie z ogromnego dystansu do siebie.


Maja Bohosiewicz pokazała fotkę

Maja Bohosiewicz pokazała fotkę "po remoncie"

Jak mieszka Maja Bohosiewicz?

Jak mieszka Maja Bohosiewicz?

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×