Maja Bohosiewicz skończyła 31 lat. Z tej okazji mąż sprawił jej bardzo kosztowny prezent: „Co za dzień!!!!”. Nie potrafiła ukryć wzruszenia

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz skończyła 31 lat. Aktorka dostała od męża bardzo wyjątkowy prezent. Tomasz Kwaśniewski nie szczędził środków i spełnił jej wielkie marzenie z dzieciństwa. 

Maja Bohosiewicz, to aktorka, która dzięki fantastycznym serialowym rolom zyskała ogromną sympatię fanów. Widzowie szczególnie polubili ją za występ w formacie Za marzenia. Tam wcieliła się, w rolę studentki psychologii, Zosi. Dzięki temu zainteresowanie aktorką mocno wzrosło, a widzowie liczyli na to, że zobaczą ją w kolejnych produkcjach. Ciekawe perypetie serialowej bohaterki śledzili bowiem z zapartym tchem. Maja jednak w ostatnim czasie skupia się na innych aspektach życia. Cały jej czas pochłania ukochana rodzina.

Aktorka coraz rzadziej pojawia się na scenie i razem z ukochanym i dziećmi najwięcej czasu spędza na Teneryfie. W Sylwestra 2018 aktorka wyszła za mąż. Jej mężem jest Tomasz Kwaśniewski, z którym doczekała się już dwójki dzieci. Wspólnie wychowują synka Zacharego, który przyszedł na świat w 2016 roku, oraz córkę Leonię, która jest od niego o rok młodsza.

Maja Bohosiewicz pochwaliła się urodzinowym prezentem od męża

Maja jest bardzo aktywną użytkowniczką social mediów, gdzie chętnie dzieli się z fanami urywkami ze swojej codzienności. Gwiazda nie pokazuje twarzy swoich dzieci, ale często goszczą one w jej publikacjach. Zawsze jednak kadruje zdjęcia tak, by nie pokazywać twarzy pociech. Dzieli się też urywakami z życia codziennego i kadrami z ukochanym mężem. Kilka dni temu świętowała ona 31. urodziny, a z tej okazji otrzymała wspaniałą niespodziankę.

Solenizantka z okazji wielkiego święta postanowiła pochwalić się internautom tym, co sprezentował jej mąż. Okazało się, że Tomasz nie zamierzał oszczędzać i kupił żonie działkę pod Warszawą zlokalizowaną nad Zegrzem. Gwiazda przyznała, że jest to dla niej wyjątkowe miejsce, z którym wiążą się wyjątkowe wspomnienia z dzieciństwa.

Matko Bosko!!!! Co za dzień!!!! Mój kochany Stary sprawił, że zostałam sąsiadką najlepszego człowieka nad Zegrzem @aska_folwarska.
To dla mnie miejsce magiczne bo to tam, jak miałam 14lat zabierała mnie @soniabohosiewicz i śpiewałam karaoke do wczesnych godzin porannych. To tam dostałam swoje pierwsze tipsy i to tam po raz pierwszy poznałam najlepszych ludzi którzy są ze mną po dziś dzień! Kuba, Aśka! Dziękuje wam za te możliwość! Obiecuje być super sąsiadką i robić najlepsze głośne imprezy! A przy okazji zostałam wciągnięta do Koła Gospodyń Wiejskich w Skubiance!!! Kochane moje ludzie!!!! Alem szczęśliwa.

Wyznała ona także, że już jest członkinią okolicznego Koła Gospodyń Wiejskich. Trzeba przyznać, że mąż aktorki sprawił jej wspaniałą i wzruszającą niespodziankę. Fani nie mogą wyjść z podziwu. Widać, że Tomasz nawet po wielu latach związku wie jak zaskoczyć ukochaną.


Maja Bohosiewicz pochwaliła się prezentem od męża

Maja Bohosiewicz pochwaliła się prezentem od męża

Maja Bohosiewicz. Skrin z InstaStories

Maja Bohosiewicz. Skrin z InstaStories

fot. AKPA

Tomasz Kwaśniewski, Maja Bohosiewicz - Hubertus w Gałkowie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×