Maja Bohosiewicz ma poważne problemy ze zdrowiem: „Byłam na kilku konsultacjach”. Nie mogła uwierzyć w diagnozę

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz nie ma przed fanami zbyt wielu tajemnic. Gwiazda opowiedziała o poważnych problemach ze zdrowiem psychicznym. Na co cierpi? Jak sobie radzi?

Maja Bohosiewicz to aktorka, która w show-biznesie obecna jest od lat. Pojawiła się w wielu popularnych serialach, a wielką sympatię fanów przyniosła jej rola w serialu Za Marzenia. Wcieliła się tam w studentkę psychologii, Zosi Morawiec. Postać młodej i rezolutnej kobiety sprawiła, że grono jej sympatyków jeszcze bardziej się powiększyło. Gwiazda jakiś czas temu nieco zwolniła z pracą przed kamerami. Zajęła się rozkręcaniem własnej marki odzieżowej i podróżami po świecie.

Razem z mężem i dziećmi aktorka wyjechała z Polski tuż po tym, jak w kraju wprowadzono restrykcyjne obostrzenia. Najpierw osiedlili się na Teneryfie. Korzystali z wszystkich uroków tego miejsca. Małżonkowie chętnie chwalili się kadrami, na których można było podglądać, jak spędzają czas. Teraz mieszkają w Dubaju.

Gwiazda ma doskonały kontakt z fanami i za pomocą social mediów zwierza im się nawet z najbardziej osobistych problemów. Jej ostatnie wyznanie może nieco zaskoczyć.

Maja Bohosiewicz o problemach lękowych

Maja Bohosiewicz w związku z przełomem roku postanowiła, jak większość osób wyznaczyć sobie nowe cele na nadchodzący czas. Wśród nich znalazło się między innymi powrót do biegania i osiągnięciu pułapu minimum 50 km w miesiącu, gra w tenisa, czytanie przed snem, czy regularna suplementacja. Gwiazda wspomniała, również że zeszły rok dał jej się mocno we znaki. Opowiedziała o problemach ze zdrowiem psychicznym.

W tym roku bardzo bardzo będę dbała o swoją głowę, bo zeszły rok, choć pewnie wydawać by się mogło, że był idealny – był trudny i zakończył się leczeniem ciężkich stanów lękowych – napisała w sieci.

Aktorka sama nie była w stanie poradzić sobie z problemem i musiała skorzystać z pomocy specjalistów. Nie obyło się też bez leków, a w relacji pokazała opakowanie preparatu przepisanego przez lekarza.

Bardzo długo nie mogłam uwierzyć, że potrzebuję takiego leczenia, więc byłam na kilku konsultacjach, bo wydawało mi się, że jest to niemożliwe, żebym to ja nie potrafiła sobie poradzić z własną głową – wyjawiła.

Maja wykazała się wielką odwagą, mówiąc o tym, co się z nią dzieje. Chociaż mogłoby się wydawać, że jej życie jest idealne, to jak każdy ma różne problemy. Gwiazdy coraz częściej zwierzają się ze swoich problemów psychicznych publicznie. O podobnych przejściach informowali między innymi: Filip Chajzer, Julia Wróblewska, czy Iga Krefft.


Maja Bohosiewicz o problemach ze zdrowiem psychicznym

Maja Bohosiewicz o problemach ze zdrowiem psychicznym

Maja Bohosiewicz o problemach ze zdrowiem psychicznym

Maja Bohosiewicz o problemach ze zdrowiem psychicznym

Maja Bohosiewicz o problemach ze zdrowiem psychicznym

Maja Bohosiewicz o problemach ze zdrowiem psychicznym

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×