Maja Bohosiewicz wspomina dwa porody. Ze szczegółami opisała, co działo się na sali: „Kroił mnie mój ukochany doktor”

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz wypowiedziała się na temat swoich porodów. Jej wyznanie nie tylko zaskakuje, ale też chwyta za serce. Gratulujemy odwagi.

Maja Bohosiewicz to aktorka pochodząca z rodziny polskich Ormian. Grała m.in. w LondyńczykachM jak miłośćSpadkobiercach i Barwach szczęścia. W 2014 roku wzięła udział w programie Twoja twarz brzmi znajomo, który widzowie mogą oglądać na antenie Polsatu. Od 2018 roku prowadzi własną firmę z branży modowej. Bohosiewicz pozostaje w związku z Tomaszem Kwaśniewskim (ślub w 2018 roku). Doczekali się dwojga dzieci: Zacharego (ur. 2016) i Leonii (ur. 2017). Bohosiewicz zdecydowała się opowiedzieć o porodach.

Maja Bohosiewicz o porodach. Jej wyznanie zaskakuje!

Aktorka w ostatnim czasie coraz częściej odpisuje swoim fanom na zadawane jej pytania. Niektóre z nich są bardzo prywatne. I tak np. jedna z fanek zapytała ją:

Jeśli zbyt osobiste (pytanie – przyp. red.), przepraszam, jak wspominasz porody?

Na co Bohosiewicz szczerze odpisała:

Wspominam je wspaniale. Miałam dwa razy cesarskie cięcia. Rodziłam w Medicover. Na sali leciała przyjemna muzyka. Za rękę trzymał mnie mąż. Pani anestezjolog bardzo mnie uspokajała. Kroił mnie mój ukochany Doktor Pazio, którego od lat jestem pacjentką. Każdy był nadwyraz miły i pomocny, a dni w szpitalu były pełne przyjaciół i rodziny, którzy odwiedzali mnie. Także serio – poród dla mnie to 10/10.

Celebrytka odpowiedziała też fanom na kilka innych pytań.

Jeden z internautów zapytał ją:

Skąd bierzesz siłę na ogarnianie dzieci, firmy, planowanie wyjazdów itd.?

Artystka odpowiedziała:

W firmie mam wspaniały team. W domu mam wspaniały team. Nie mam wcale magicznych mocy i nie uważam, że wszystko jest kwestią dobrej organizacji czasu. Pomimo tego, że mam tyle wsparcia i pomocy, czasami siedzę i wyje, a moja psycha siada.

Jeszcze inna osoba napisała do niej:

Pani Maju, jak Pani radzi sobie z organizacją tygodnia przy dwójce dzieci?

Na co ta odpowiedziała:

Ja odwożę, niania odbiera i zaprowadza na zajęcia, które są w godzinach mojej pracy. Gdyby nie niania, nie mogłabym pracować, na pewno nie w takim wymiarze.

Podziwiamy Bohosiewicz za aktywność! Mimo takiego natłoku obowiązków, ma ona jeszcze czas na realizację własnych pasji. Aktorka, w wolnych chwilach, zajmuje się m.in. jazdą konną.

W ostatnim czasie wzięła ona udział w 20. Wielkim Biegu św. Huberta w Stadninie Koni Ferensteinów w Gałkowie. W imprezie brali też udział: Agnieszka Woźniak-Starak, Dorota Weka, Natalia KlimasLara Gessler, Piotr Szeląg, Borys Szyc, Joanna Przetakiewicz, Rinke Rooyens, Jarosław Bieniuk, Zuzanna Pactwa  i Katarzyna Sokołowska. Zdjęcia gwiazd, które wzięły udział w imprezie, możecie zobaczyć pod tutaj. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z galerią.


Skrin z InstaStories Mai Bohosiewicz

Skrin z InstaStories Mai Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz zmaga się z FOMO

Maja Bohosiewicz zmaga się z FOMO

Tomasz Kwaśniewski, Maja Bohosiewicz - Hubertus w Gałkowie

Tomasz Kwaśniewski, Maja Bohosiewicz - Hubertus w Gałkowie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×