Metamorfoza Mai Bohosiewicz. Najpierw ostre cięcia, a teraz TO. „Zrobiłam sobie usta i wyglądam dzisiaj jak Donatella Versace” (OK)

Maja Bohosiewicz i Donatella Versace

Maja Bohosiewicz i Donatella Versace

Maja Bohosiewicz zaskoczyła wszystkich. Najpierw skróciła włosy, a teraz zrobiła coś z ustami. Czyżby skorzystała z medycyny estetycznej?

Maja Bohosiewicz to topowa influencerka. Zaczynała jako aktorka, a talent musiała odziedziczyć po przodkach. Również jej siostra, Sonia, parała się bowiem tą profesją. Aktualnie Bohosiewicz mieszka w Dubaju, skąd rozwija działalność w sieci i swoją markę. Na obczyźnie towarzyszą jej mąż i dwójka pociesznych dzieci.

Już jakiś czas temu Maja zapowiedziała, że w jej życiu nadejdą spore zmiany. Chyba już wiadomo, o co chodzi. Ostatnio pokazała na Instastories fotki z salonu fryzjerskiego, na których było widać efekt ostrego cięcia. Jak sama napisała w opisie zdjęć, skróciła końcówki o 25 centymetrów. Zdaje się też, że fryzjer lekko rozjaśnił jej też włosy.

Wczoraj gwiazda dodała zdjęcie w nowej fryzurze na Instagramie. Fani nie kryli, że są nią oczarowani. Jak wyszła na tym ujęciu?

Metamorfoza Mai Bohosiewicz. Powiększyła usta?

Maja na nowej fotce zapozowała przed lustrem. Ustawiła się przy tym, aby jak najlepiej wyeksponować odświeżoną fryzurę. Zdjęcie podpisała:

Pomyślałam, że muszę w te dzisiejszą datę pozamykać ważne dla mnie tematy. Przyleciałam i zamknęłam. A teraz jestem gotowa na nowe wyzwania! Życzę wam wszystkiego dobrego. Jak wam minął TEN dzień?

Internautki zasypały ją komplementami w sekcji komentarzy.

  • Świetnie Ci w tych włosach!!!!! – napisała jej siostra, Sonia.

  • Pasemka mosz łodne.

  • Super wyglądasz z tą fryzurą!

  • Mega Ci pasują te włoski.

  • Super fryzura z pazurem! – komentowały inne panie.

Już dziś rano Maja pokazała efekt kolejnej metamorfozy. Na filmiku z Instastories mocno widać, że jej usta są powiększone. Napisała w jego opisie:

Przepraszam, że z filtrem, ale zrobiła sobie wczoraj usta i wyglądam dzisiaj Donatella Versace.

Czyżby Maja skorzystała z medycyny estetycznej? Opis wideo i jej obecny wygląd wyraźnie na to wskazują. Jak oceniacie ją w takim wydaniu? Nam bardzo się podoba . Zresztą nie tylko nam, bo przecież tysiące Polek uważają ją za ikonę stylu.  Trudno nie pokusić się o stwierdzenie, że pobyt w ciepłych krajach wyszedł jej na dobre. Zgadzacie się z tą opinią?


Maja Bohosiewicz skróciła włosy

Maja Bohosiewicz skróciła włosy

Maja Bohosiewicz powiększyła usta?

Maja Bohosiewicz powiększyła usta?

Maja Bohosiewicz powiększyła usta?

Maja Bohosiewicz powiększyła usta?

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×