Magdalena Ogórek pokonała COVID-19, ale choroba pozostawiła po sobie przykry ślad. Lekarze są bezradni. „To nic miłego”

Magdalena Ogórek przeszła COVID-19

Magdalena Ogórek przeszła COVID-19

Magdalena Ogórek przeszła COVID-19. To jednak nie koniec jej problemów. Dalej mierzy się z jednym ze skutków choroby...

Doktor Magdalena Ogórek sławę zyskała w 2015 roku. Wystartowała wtedy w wyborach na stanowisko prezydenta jako kandydatka Sojuszu Lewicy Demokratycznej. Jej postać wylansował ówczesny szef tej partii – były premier Leszek Miller. Krótko po wyborczym starciu Ogórek zdystansowała się od dawnego towarzystwa i zbliżyła ku prawicy. Znalazła zatrudnienie w Telewizji Polskiej zdominowanej przez ludzi związanych z PiS. Obecnie prowadzi wraz z Jarosławem Jakimowiczem program pt. W kontrze w TVP Info. Program budzi wiele kontrowersji. Wiele osób nie jest zadowolonych z tego, w jaki sposób prezentuje się w nim informacje i wskazuje na to, że prowadzący wyraźnie sympatyzują z poglądami uważanymi za konserwatywne i prorządowe.

Pod koniec listopada bieżącego roku Ogórek zachorowała. Diagnoza okazała się jednoznaczna – zakaziła się koronawirusem. Informowaliśmy o tym w TYM tekście.

Magdalena Ogórek przeszła COVID-19. Z czym się teraz mierzy?

Magdalena Ogórek o chorobie poinformowała za pośrednictwem profilu w serwisie Twitter. Napisała tam followersom:

Walczę dzielnie z COVID-19. Podła to choroba. Wszystkich Czytelników, oczekujących od dziś na książkę z podpisem, proszę o cierpliwość – każde wyjście z łóżka i wpisanie dedykacji to teraz mała wyprawa na Mont Blanc. Za modlitwę z góry dziękuję. Uważajcie na siebie, Kochani.

Teraz już wyzdrowiała. Nie w pełni powróciła jednak do zdrowia. Więcej informacji o swojej aktualnej kondycji zawarła w poście opublikowanym w Instagramie:

Dziękuję Państwu za wszystkie życzenia zdrowia! Biegam już o własnych siłach, a we czwartek wracam do pracy. To, co dokucza mi po COVID-19, to bezsenność. Lekarz na szczęście pociesza, że minie. Miejmy nadzieję, bo to nic miłego.

Na szczęście, stres związany z bezsennością jest niwelowany przez to, że dziennikarka odniosła spory sukces, jakim jest popularność jej najnowszej książki:

Natomiast sprawiacie mi ogromną radość relacjami i postami z moją najnowszą książką „Kat kłania się i zabija”. Nie ma dla autorki nic milszego nad takie reakcje Czytelników. Dziękuję Wam najpiękniej jak umiem.

O czym opowiada wspomniana przez Ogórek książka? Autorka opisała w niej dzieje różnych dygnitarzy III Rzeszy i innych sympatyków niemieckiego faszyzmu. To typowa pozycja historyczna. Nie ma się czemu dziwić. Dziennikarka jest w końcu z wykształcenia historyczką i doktor nauk politycznych! W przeszłości pisała książki o templariuszach, herezjach średniowiecznych i o zbrodniczej jednostce SS. W komentarzach pod postem/zdjęciem dodanym przez redaktorkę posypały się pozytywne komentarze. Jej fani pisali:

 • Pozdrowienia dla Pani z Kanady. Cieszymy się ze wraca Pani do zdrowia.

 • Super.

 • Pani Magdo, cieszę się że wróciła pani do zdrowia. Pozdrawiam serdecznie.

 • Zdrówka.

 • Pozdrawiam Serdecznie I Życzę Miłego, Pięknego Oraz Radosnego Dnia W Zdrowiu I Uśmiechu Na Pięknej Swej Buzi W Pięknej Naturze Piękna Życia Bożej Miłości.

Jak widać, prawicowa gwiazda ma niesłabnące grono zwolenników! Trzymamy kciuki za powrót do zdrowia i życzymy, aby problemy z zasypianiem szybko minęły!


Magdalena Ogórek przeszła COVID-19

Magdalena Ogórek przeszła COVID-19

Magdalena Ogórek bez makijażu

Magdalena Ogórek bez makijażu

Magdalena Ogórek na wiosennej ramówce TVP 2020

Magdalena Ogórek na wiosennej ramówce TVP 2020

Komentarze

 • GośćEWA H pisze:

  ZYCZĘ POWROTU DO PEŁNI ZDROWIA.

 • Brootal pisze:

  Może i nie jest najmądrzejsza, ale mimo wszystko nie wygoniłbym tej Ogórkówny na pewno ze swojego łóżka!

 • Gość pisze:

  Zło wraca i męczy po nocach 🧐

 • @GośćKasia pisze:

  To elektorat PISu szury płaskoziemcy których ogórek wspiera wspierając PIS. Waldemar Kraska W zjednoczonej prawicy jest dużo antyszczepów, Solidarna polska, partia republikańska wzorowy przykład to Sierakowska,

  • GośćMatka pisze:

   Czyli nasz rząd wspiera antycovidowców? Czyli winny przedłużającej się pandemii i setek tysięcy tragedii z nią związanych jest nasz rząd? Podobno Kurski jest antycovidowcem…. O kurcze, jeśli to prawda, to fatalnie, czyli za śmierci spowodowane pobłażliwymi przepisami prawa powinniśmy pozywać nasz rząd, bo to był umyślny zabieg? Jak sobie teraz o tym wszystkim myślę, to ma sens.

  • Gość Jacek pisze:

   Co ty kobieto wypisujesz? To jakiś pijacki bełkot. Więcej dystansu i pokory potrzeba by się nie kompromitować.

 • Gość pisze:

  Taki live nie ma lekko jakie gwiazdy takie emerytury tylko pan martyniuk płaci składki a reszta darmozjadów tylko by chciała za świ..ski r..j ale to się niestety skończy jak motywatorów inspiracje palca w d..pie mały trolł i elfica ha ha i to tyle

 • GośćKasia pisze:

  Pani Magdo, proszę „podziękować” Górniak i jej wychowankom. Miała Pani naprawdę dużo szczęścia, że Pani żyje. Kilkaset tysięcy osób nie zasiądzie już nigdy do Wigilijnych stołów, przez antycovidowych kretynów.

 • Gość pisze:

  Bezsenne noce na przemyślenia.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×