Magda Pieczonka zaręczyła się. Było romantycznie. Patrzymy na brylant – wow! Jaki duży!

Magda Pieczonka zaręczyła się

Magda Pieczonka zaręczyła się

Magda Pieczonka zaręczyła się, o czym poinformowała na Instagramie. Pokazała sesję zdjęciową, w której pozuje ze swoim narzeczonym, Łukaszem. Przy okazji pochwaliła się pierścionkiem. Patrzymy na brylant - wow! Jaki duży!

Magda Pieczonka jest makijażystką, która od dawna współpracuje z gwiazdami. Swoją markę zbudowała dzięki talentowi oraz zaufaniu, jakim darzą ją klientki. Pieczonka stara się jak najlepiej spełnić oczekiwania pań i wydobyć ich piękno. Nie ukrywa, że praca przynosi jej mnóstwo satysfakcji:

Ja na to patrzę jak na swoją pracę, swoją miłość. Co jest tajemnicą mojego sukcesu? Może charakter? To, że te gwiazdy faktycznie chcą do mnie przychodzić i mi ufają i wiedzą, że chce im zrobić zawsze jak najładniejszy makijaż i nie chcę im zrobić krzywdy.

Magda pracowała też przy najpopularniejszych polskich programach rozrywkowych, w tym m.in. przy Tańcu z Gwiazdami oraz Stylowy Projekt.

Zobacz też: Pieczonka pokazała nam wnętrza, w których maluje największe gwiazdy. To 350 metrów luksusu! [WIDEO]

Magda Pieczonka zaręczyła się. Pokazała pierścionek. Jest efekt wow!

Pieczonka aktywnie działa w sieci. Prowadzi konto na Instagramie, gdzie dzieli się wybranymi momentami z życia prywatnego. Niedawno poinformowała, że wybrała się na Majorkę. Z pewnością ten wyjazd zapamięta na długo. Pochwaliła się, że jej partner, Łukasz, poprosił ją o rękę i został przyjęty:

Już mogę mówić oficjalnie, że jestem narzeczoną – komentowała na Instastory.

Kilka godzin później Magda Pieczonka opublikowała pamiątkową sesję zrobioną tego dnia. Widać m.in. jacht, na którym stoją osoby trzymające tablice z napisem: „Magdalenko czy wyjdziesz za mnie?”, a także Łukasza oświadczającego się swojej ukochanej. Makijażystka pokusiła się o krótki opis:

I said YES (tłum. Powiedziałam TAK).

Na jednej fotografii, która powstała po zaręczynach, Magda Pieczonka pokazała pierścionek zaręczynowy. Brylant robi wrażenie. Internauci nie zostawili wpisu bez reakcji. W komentarzach składają gratulacje:

  • Ogromne gratulacje Kochani! W końcu najpiękniejsza Polska para trafi do woreczka małżonków.
  • Gratulacje, jeszcze więcej miłości w zdrowiu i szczęściu.
  • GRATULUJE!!!! Ale radość rozpiera me serce. Zasługujesz na wszystko, co najlepsze pod słońcem.

My również przyłączamy się do tych wpisów i życzymy narzeczonym wszystkiego dobrego.


Magda Pieczonka się zaręczyła

Magda Pieczonka się zaręczyła

Magda Pieczonka się zaręczyła - pierścionek zaręczynowy

Magda Pieczonka się zaręczyła - pierścionek zaręczynowy

Magda Pieczonka się zaręczyła

Magda Pieczonka się zaręczyła

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×