Magda Narożna na komunii córki przebrała się w drugą kreację. Częściej chcemy oglądać ją w takich strojach

Magda Narożna

Magda Narożna

Magda Narożna z zespołu Piękni i Młodzi na Instagramie pokazała kolejne zdjęcie z pierwszej komunii córki, Gabrysi. Tym razem wybrała sukienkę, którą zachwyceni są internauci. Jak wygląda?

Magda i Dawid Narożny przez wiele lat tworzyli zgrany duet. Występowali na scenie, wychowywali córkę. Chociaż ich drogi się rozeszły, przez pewien czas pracowali razem. Sporo zmieniło się w noc sylwestrową, gdy byli małżonkowie pokłócili się na oczach innych. Media obiegł film z tej kompromitującej awantury. Narożna wyrzuciła męża z zespołu:

Z dniem 02.01.2020 roku ze składu Pięknych i Młodych wykluczony został Dawid Narożny – czwarty dotychczasowy członek zespołu. Otrzymał on pisemne, prawnie wiążące wypowiedzenie, uniemożliwiające mu funkcjonowanie, wypowiadanie się czy też zawieranie jakichkolwiek umów w ramach tegoż zespołu – mogliśmy przeczytać w komunikacie Magdy Narożnej.

Magda Narożna uczciła urodziny córki

Mimo że Magda Narożna i Dawid nie są razem, wychowują Gabrysię. Dziewczynka świętowała pierwszą komunię. Kilka dni temu pierwsze zdjęcie z uroczystości pokazali jej rodzice – najpierw matka, potem ojciec.

We wtorek nadszedł czas na kolejny post, który udostępniła piosenkarka. Narożna opublikowała fotografię, na której pozuje z córką. Tym razem artystka ubrała się w kwiecistą, jasną sukienkę, a Gabrysia w granatową kreację. W opisie zdradziła, że goście, którzy przybyli na uroczystość, byli zachwyceni:

To był piękny dzień. Dziękuje @literkowowlomzy za piękną dekoracje :)) i wszystkim którzy pracują w restauracji Wiszace Ogrody nad Narwią w Nowogrodzie za wspaniałe przygotowanie przyjęcia 🙂 wszyscy goście zachwyceni :)) #piękneimłode #coreczkamamusi #mylove #kocham #przyjęcie #tort #radość

Internauci nie mogą ukryć zachwytu. Chociaż pierwszy jej strój gwiazdy budził mieszane uczucia, tym razem nie szczędzili jej komplementów:

  • Cudownie razem wyglądacie.
  • Wspaniała Mama i śliczna córcia.
  • Wspaniałe chwile, piękne Wy.
  • Gratulacje dla pani Córeczki. Pięknie.

Trudno się nie zgodzić z komentarzami. Panie prezentują się pięknie.


Magda Narożna z córką

Magda Narożna z córką

Magda Narożna z córką Gabrielą Narożną - Instagram

Magda Narożna z córką Gabrielą Narożną - Instagram

Magda Narożna z nowym partnerem

Magda Narożna z nowym partnerem

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×