Magda Mołek odeszła z „Dzień Dobry TVN” przez ciążę?! Internauci znaleźli dowód

Magda Mołek

Magda Mołek

Magda Mołek w ostatnim czasie udostępniła piękne zdjęcie z Wrocławia, którym sprowokowała swoich wiernych fanów do ciekawych refleksji. Internauci są prawie pewni, dlaczego dziennikarka odeszła z Dzień Dobry TVN.

Magda Mołek już oficjalnie zakończyła współpracę z programem śniadaniowym TVN-u. Wiadomo, że po wakacjach gwiazda nie pojawi się w Dzień Dobry TVN, a na jej miejsce telewizja wybrała nową prowadzącą, którą została Małgorzata Ohme. Ta wiadomość bardzo zasmuciła widzów TVN, którzy od lat włączali telewizory o poranku tylko dla Magdy. Obecnie dziennikarka przebywa na urlopie, w trakcie którego wybrała się do Wrocławia.

Mołek uczestniczyła w festiwali filmowym, a następnie udała się na mały relaks na wrocławską starówkę. Tym faktem prezenterka podzieliła się z fanami, wklejając swoje zdjęcie ze słonecznego placu. Na zdjęciu widać dziennikarkę siedzącą na krześle, ubraną w jasne spodnie. Ta fotka natychmiast wywołała wielkie poruszenie w sieci, bowiem sporo internautów dostrzegło u Magdy trzecią ciążę. Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pytań oraz gratulacji:

 Jesteś w ciąży? – pytali wprost fani.

Fani prezenterki natychmiast wyrazili swój zachwyt oraz zrozumienie jej nagłej rezygnacji z pracy w śniadaniówce. Spekulacji nie było końca, jednak sama zainteresowana takie zabawne sugestie zwyczajnie przemilczała. Wszystko przez to, że na zdjęciu Magda trzyma rękę na swoim brzuchu. Ten gest zdaniem internautów miał sugerować ciążę. Czy faktycznie gwiazda spodziewa się trzeciego dziecka?

  •  Ten uśmiech jest zapowiedzią nadchodzącego małego szczęścia?
  • Pani Magdo, jakie to miłe że ze zechciała się pani podzielić w taki delikatny sposób
  •  Chyba jest czego gratulować – czytamy pod zdjęciem

Niestety radość fanów okazałą się przedwczesna. Magda Mołek nie jest w ciąży.

To dlatego Magda Mołek odeszła z „Dzień Dobry TVN”! Do mediów trafiły gorące doniesienia zza kulis!

Magda Mołek przerywa milczenie! Dziennikarka skomentowała swoje nagłe odejście z „Dzień Dobry TVN”!

Piękna Magda Mołek bez grama makijażu na twarzy opala się na wrocławskiej starówce! Widok wyluzowanej gwiazdy to prawdziwy rarytas dla turystów!


Magda Mołek w wakacyjnym looku na wrocławskiej starówce

Magda Mołek w wakacyjnym looku na wrocławskiej starówce

Magda Mołek komentuje swoje odejście z Dzień Dobry TVN

Magda Mołek komentuje swoje odejście z Dzień Dobry TVN

67665231_180977862917714_4388898339773252303_n

Magda Mołek zakończyła pracę w śniadaniówce TVN

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×