Magda Gessler pokazała foto z planu „Kuchennych rewolucji”: „Co śmiesznego na nim widzicie?”. Odpowiedź fana nie przypadła jej do gustu: „Dowcipne, ale nie lotne”

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler wrzuciła zdjęcie z planu Kuchennych rewolucji, którym zachęciła fanów do wspólnej zabawy. Nie wszystkie komentarze w stu procentach przypadły do jej gustu. Jeden z autorów doczekał się riposty gwiazdy. 

Magda Gessler to jedna z największych gwiazd stacji TVN oraz niezaprzeczalny autorytet kulinarny. Od blisko 10 lat prowadzi program Kuchenne rewolucje oraz jest jurorką w show MasterChef. Oba cieszą się bardzo dużą popularnością, ponieważ restauratorka dzieli się w nich swoim doświadczeniem i nie szczędzi dobrych rad, dzięki którym przygotowywane potrawy zyskują na smaku. Oprócz działalności w telewizji skupia się także na prowadzeniu własnych lokali. Największą popularnością cieszy się restauracja U Fukiera, która znajduje się w Warszawie. Wielu fanów gwiazdy specjalnie podróżuje do stolicy, aby spróbować wykwintnych dań z jej przepisów.

Gessler na każdym kroku udowadnia, że z powodzeniem można połączyć karierę z udanym życiem prywatnym. Nie tylko jest szczęśliwe zakochana w lekarzu, Waldemarze Kozerawskim, ale i od roku realizuje się w roli babci.

Magda Gessler zripostowała fana

Magda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Regularnie publikuje zdjęcia, na których pokazuje, jak wygląda jej życie prywatne oraz projekty zawodowe, w które się angażuje. Gwiazda zawsze wykazuje się inwencją twórczą, a udostępniane przez nią kadry cieszą się ogromną popularnością w sieci, a zwłaszcza te, na których pozuje bez makijażu. Tym razem wrzuciła zdjęcie wykonane na planie Kuchennych Rewolucji, którym zachęciła internautów do wspólnej zabawy.

Za mną pracowity dzień na planie Kuchenne Rewolucje.
Przyjrzyjcie się temu zdjęciu… co śmiesznego na nim widzicie???? Kto ma bystre oko????? I zauważy detal????
Dobranoooooc Kochaniiii.
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=484620336357553&set=pb.100044287723493.-2207520000..&type=3
Restauratorka opatrzyła wpis zdjęciem wykonanym w windzie. Pozuje na nim ubrana w srebrny płaszcz obszyty miękkim futerkiem, pod który włożyła ciepły sweter i białą bluzkę z koronką. Na dół włożyła jasne spodnie o długości 7/8 oraz wygodne trampki zdobione kamieniami. Większość fanów po dłuższym przyjrzeniu się dostrzegła, że ma przy sobie dwa telefony komórkowe. Jednym robi zdjęcie, natomiast przez drugi prowadzi rozmowę. Z uwagi na to, że ma jasne etui w kolorze zbliżonym do włosów, w pierwszej chwili trudno go zauważyć. Internauci niezwłocznie zaczęli pisać w komentarzach, jakie nietypowe szczegóły wypatrzyli:
  • Kalesony? To nie jest to, na pewno chodzi o koronkową chalkę pod spodem, słodkie i w smaku, adekwatne do sytuacji, przecież w windzie jest tylko jedna osoba.
  • Dwa telefony. To ten detal z jednego Pani rozmawia a drugim robi fotkę.
  • Kanadyjski pierścionek zaręczynowy od Waldemara zdobi Pani dłoń … oj szykuje się ślub.
  • Korzysta Pani z dwóch telefonów jednocześnie. Jeden do rozmowy, drugim robi Pani zdjęcie
 Jeden z internautów poszedł o krok dalej i dopisał własną historię do tego zdjęcia:
W kalesonach jeździ Pani w środku nocy windą i robi kucharzowi awanturę przez telefon.
Autor tego wpisu jako jeden z nielicznych mógł liczyć na odpowiedź Gessler. Mimo że gwiazda TVN doceniła jego poczucie humoru, nie obyło się bez celnej riposty.
Dowcipne, ale nie lotne.
A czy wy od razu zauważyliście, o jaki szczegół chodziło Magdzie?

Magda Gessler

Magda Gessler

IMG_8428
Magda Gessler oddała na licytację suknię. WOŚP 2022

Magda Gessler oddała na licytację suknię. WOŚP 2022

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×