Piękność to mało powiedziane! Magda Gessler pokazała zdjęcie z młodości!

Magda Gessler młoda

Magda Gessler młoda

Magda Gessler w młodości jako nastolatka

Magda Gessler pochwaliła się fanom zdjęciem z młodości. Restauratorka wstawiła na Instagram zdjęcie z 1970 roku. Jako nastolatka miała przepiękną figurę i wyglądała zupełnie jak swoja córka. Zobaczcie sami!

Magda Gessler nie jest osobą, którą w Polsce trzeba komukolwiek przedstawiać. Restauratorka wyrobiła sobie nazwisko jako gwiazda TVN-u, brylując po restauracjach w całej Polsce i odmieniając ich los w swoich hitowych Kuchennych Rewolucjach. Gdy przyszła piastować stanowisko jurorki w MasterChefie znali ją i szanowali wszyscy Polacy. Bezkompromisowa, nieco kontrowersyjna, z burzą charakterystycznych loków na głowie, Gessler nazywana jest królową TVN-u i nie jest to wcale tytuł bezpodstawny. Trudno ją pomylić z kimkolwiek – ale jak wyglądała przed laty?

Ostatnio w social mediach króluje popularne wyzwanie #10yearschallengeWiele gwiazd zdecydowało się pokazać swoje fotografie sprzed dziesięciu lat, ale Gessler poszła o krok dalej i pochwaliła się fotografią z 1970 roku. Na zdjęciu ma zaledwie kilkanaście lat, jest szczuplutka jak brzoza i do złudzenia przypomina swoją córkę, Larę Gessler. Nie ma jeszcze charakterystycznych loków i nie wygląda tak onieśmielająco jak obecnie, choć trzeba przyznać, że uroku jej nie brakuje. Internauci byli zachwyceni i nie szczędzili Gessler komplementów, bardzo zresztą zasłużonych.

Jak wam się podoba Magda w takim wydaniu? Poznalibyście?

Odmieniona Magda Gessler w nowej fryzurze. Po jej słynnych lokach nie ma śladu! Reakcja fanów?

https://staging.jastrzabpost.pl/paparazzi/lara-gessler-nowy-partner-zdjecia-paparazzi_708246.html

https://staging.jastrzabpost.pl/exclusive/magda-gessler-nagie-zdjecie-corki-lary_707809.html


Magda Gessler w młodości jako nastolatka

Magda Gessler w młodości jako nastolatka

Magda Gessler w dzieciństwie

Magda Gessler w dzieciństwie

Magda Gessler w nowej fryzurze

Magda Gessler w nowej fryzurze

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×