Magda Gessler pokazała odważne zdjęcie swojej pięknej córki. Kreacja Lary ledwo zakrywa sutki

Lara Gessler i Magda

Lara Gessler i Magda

Magda Gessler chwali się piękną córką

Kilka dni temu odbył się Bal TVN 2018 zorganizowany przez Fundację TVN Nie jesteś sam. Jak co roku, plejada gwiazd zjawiła się na wyjątkowej imprezie by wesprzeć fundację datkami i środkami z wielkiej licytacji, która odbywała się podczas wydarzenia. Bal TVN to jedyna tego typu impreza w polskim show-biznesie i zdecydowanie największy event w ciągu roku. Nie brakuje na nim największych nazwisk z pierwszych stron gazet.

W tym roku na balu pojawiła się również Lara Gessler, która niedawno wzięła udział w Ameryka Express i jest coraz bardziej rozpoznawalna wśród fanów branży rozrywkowej. Piękna córka Magdy Gessler miała na sobie bardzo odważną kreację, czego nie omieszkali skomentować Internauci, gdy Magda pochwaliła się zdjęciem córki na swoim Instagramie:

#lara gessler#tvn#nie jestes sam #bal#rekord#pobity datków na dobroczynność

Jedna z obserwujących profil królowej Kuchennych Rewolucji fanek wyraziła w komentarzu swoje powątpiewanie na temat niebezpieczeństwa związanego z noszeniem tak odważnej kreacji:

zadam proste pytanie. wszystkie te panie przed balem oznaczyły kto je czesał i malował, skąd kiecka…czyli w gratisie w ramach reklamy? jakaś moda taka na te dekolty ledwo przykrywające sutki?  jak to się trzyma, że się nie wymsknie? ps. szminka piękna

Magda, znana ze swojego poczucia humoru, tym razem również nie zawiodła:

to wiara i figura – odparła przewrotnie

I właśnie za to wszyscy ją kochają. 😉

Emocje w „Ameryka Express” sięgały zenitu! Gwiazdy dodawały sobie animuszu drinkami Martini, kibicując Larze Gessler! [WIDEO]

Magda Gessler skomentowała kontrowersyjny wpis Kingi Rusin. „Nie mogłabyś być żoną ambasadora”. Poparła Małgorzatę Rozenek?

Justyna Żyła chce wygryźć Magdę Gessler?! Wpadła na sprytny plan i właśnie zaczęła go realizować!


Lara Gessler w odważnej sukni

Lara Gessler w odważnej sukni

Lara Gessler z mężem – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary
Lara Gessler z mężem – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary

Lara Gessler z mężem – Bal TVN 2018, najpiękniejsze pary

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×