Magda Gessler pozuje w pościeli. Fanka zaczęła ją wyśmiewać i szybko pożałowała. Gwiazda nie miała litości: „Wredna, bo nieszczęśliwa”

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler pochwaliła się o poranku zdjęciem bez makijażu i spotkała się z krytyką jednej z internautek. Gwiazda odpowiedziała na uszczypliwy komentarz. Co napisała?

Magda Gessler to jedna z największych gwiazd stacji TVN i niezaprzeczalny autorytet kulinarny. Od ponad 10 lat prowadzi program Kuchenne rewolucje i jest też jurorką w show MasterChef. Widzowie chętnie podglądają formaty, w których się pojawia, ponieważ czerpią inspiracje z jej przepisów i dobrych kulinarnych rad. Prowadzi ona też kilka własnych lokali, ale zdecydowanie największą popularnością cieszy się restauracja U Fukiera znajdująca się w Warszawie. Nie może ona narzekać na brak gości.

Oprócz medialnej kariery wspaniale układa jej się także życie prywatne. Od ponad roku spełnia się w roli babci. Jej córka Lara, która jest już równie znana jak jej mama powitała na świecie maleńką Nenę, która stała się oczkiem w głowie całej rodziny. Magda jest też od kilkunastu lat szczęśliwa u boku lekarza, Waldemara Kozerawskiego.

Magda Gessler odpowiada na uszczypliwy komentarz

Magda Gessler jest jedną z aktywniejszych gwiazd na Instagramie. Tam zgromadziła już ogromną liczbę internautów. Jej profil obserwuje ponad 1 milion fanów, co w Polsce jest znakomitym wynikiem. Codziennie mogą oni liczyć na nowe treści. Szefowa kuchni chwali się tam nie tylko kulisami swojej pracy, ale także tym, co dzieje się w jej życiu prywatnym.

Od kilku dni restauratorka przebywa na wakacjach razem ze swoim mężem. Na co dzień zakochani mieszkają na dwóch innych kontynentach. Gessler cały czas przebywa w Warszawie, natomiast Waldemar żyje i pracuje w Toronto. Nie przeszkodziło im to jednak w stworzeniu trwałego związku, któremu odległość nie jest straszna. Małżonkowie spędzają ze sobą każdą wolną chwilę i razem wyjeżdżają w cieplejsze klimaty, gdzie cieszą się swoją obecnością. Dzisiejszego ranka Magda opublikowała na Instagramie zdjęcie prosto z łóżka, na którym możemy zobaczyć jej twarz z bliska.

Internauci byli zachwyceni udostępnioną fotografią, na której próżno szukać ostrego telewizyjnego makijażu i odpowiedzieli na nie sporą ilością komplementów. Znaleźli się też tacy, którzy postanowili zostawić nieco uszczypliwe słowa.

No ale ta fotka to pewno sprzed 30 lat – napisła jedna z internautek.

Magda nie pozostawiła tego bez echa i natychmiast odpowiedziała na przykre słowa. Tak ciętej riposty fanka zapewne się nie spodziewała.

Wdzięczysz się, jakbyś miała 15 lat… nic ci babo nie pomoże…, na złość to mąż mi zrobił to zdjęcie wczoraj… a ty możesz malować na czarno wszelakie piękno… czy to czuć… czy. Czegokolwiek…. wredna, bo nieszczęśliwa… – odgryzła się Magda.

Internauci natychmiast zaczęli komentować tę zaczepkę i oczywiście stanęli po stronie restauratorki. Trzeba przyznać, że gwiazda nie ma zamiaru pozwalać sobie na żadne uszczypliwości i wszystkie takie dyskusje ucina w kilku słowach.


Magda Gessler odpowiada na hejt

Magda Gessler odpowiada na hejt

Magda Gessler

Magda Gessler

Magda Gessler z mężem – Wigilia Bożego Narodzenia 2021

Magda Gessler z mężem – Wigilia Bożego Narodzenia 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Jak to bez makijażu, a na powiekach ten grafitowy cień???

 • Gość niecodzienny pisze:

  Rano i w resztkach makijażu,szok bo dzien bez Geslerowej to dzien stracony, ale ma baba parcie na newsy i ten jej niby mąż,hipokryta

 • GośćJola pisze:

  Jastrząbku , napisałam komentarz, w którym w żaden sposób nie obraziłam pani Magdy, a wy go nie przepuściliście. Jesteście beznadziejni. Życzę wam rozumu na Nowy Rok

 • Gość pisze:

  Bardzo dobra odpwiedz. Wredna bo niszczesliwa!

 • Asia pisze:

  Ludzie nigdy nie przestaną być wredni i zazdrośni. Pani Magda jest szczęśliwą , pełną humoru i dystansu do siebie kobietą . Każdy ma prawo do bycia sobą . Ślicznie P.Magdo

 • GośćJola pisze:

  Piszecie, że pochwaliła się zdjęciem. Nic głupszego nie mogliście wymyślić. Chwalić to się można czymś pięknym, a nie rozmazanymi resztkami makijażu na powiekach, czy brakiem peruki. Wieczny dzióbek pozostał tylko taki sam. Dziwię się pani Magdzie, że tak obrzydliwe zdjęcie eksponuje.

  • Gośćstaruszka pisze:

   Ślicznie to na pewno nie jest, ale jest jak jest, to jej sprawa, no i wiek, po co pokazywać się ludziom wiadomo że jeśli się pokazuje to będą też opinie, wtedy każdy ma prawo napisać to co sądzi na temat osoby wrzucające zdjęcia. A makijaż przecież jest więc po co pisać że nie ma.

 • Gośćdanusia pisze:

  Kobieto szanuj się trochę. W tym wieku jestes ze naprawdę nikogo nie interesuje Twoje zdjęcie w pościeli.

 • Gośćbeata pisze:

  Witam serdecznie jest to bardzo ładne zdjęcia

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×