Magda Gessler na live’ie odebrała telefon od męża. Nie wiedział, że wszystko słyszy cała Polska. Mamy wideo

Magda Gessler z mężem

Magda Gessler z mężem

Magda Gessler udzielała wywiadu na żywo Beacie Sadowskiej. Rozmowę przerwał jej telefon od partnera. Zrobiło się bardzo zabawnie.

Magda Gessler jest chyba najbardziej znana restauratorka w Polsce. Kuchenne rewolucje, które z charyzmą przeprowadza już od ponad dekady, przyniosły jej niebywałą popularność. Zainteresowanie widzów przeniosło się do social mediów. Gwiazda, idąc z duchem czasu, aktywnie prowadzi swoje profile. W sieci dzieli się nie tylko projektami zawodowymi, ale także życiem prywatnym.

Niedawno furorę zrobiła jej autobiografia. Do tego wiedzie szczęśliwe, choć na odległość, póki co, życie z ukochanym Waldemarem Kozerawskim, który mieszka i pracuje w Kanadzie. Gwiazda jednak otwarcie mówi, że chętnie już zamieszkałaby z nim na przykład w ukochanej Hiszpanii. 

Magda Gessler dała się zaprosić na rozmowę o swojej kuchni, o gotowaniu, o nowym projekcie. Podczas wywiadu zadzwonił Waldemar. Zrobiło się bardzo zabawnie.

Magda Gessler na live’ie odebrała telefon od męża

Magda Gessler od wielu lat związana jest z Waldemarem Kozerawskim. Jej ukochany na co dzień mieszka w Toronto, gdzie pracuje jako lekarz. Para przez większość związku żyje na odległość. Spędzają ze sobą jednak tyle czasu, ile tylko mogą i każdą chwilę wolną od pracy dzielą pomiędzy Polskę i Kanadę.

Są także w stałym kontakcie telefonicznym, czego dowodem ostatni wywiad Magdy. Kiedy restauratorka w najlepsze rozprawiała na livie na Instagramie z Beatą Sadowską, zadzwonił do niej Waldemar. Gwiazda z rozbrajającą cierpliwością wyjaśniła mężowi, że właśnie jest zajęta i że nie jest w telewizji tylko w sieci:

Nie, to prawie telewizja, taka współczesna – mówiła.

Następnie rozkosznie pożegnała się z Kozerwskim, wyznając mu publicznie miłość. Wyznała także, że Waldemar po prostu chciał usłyszeć swoją żonę. Romantycznie, prawda?

Magda Gessler w rozmowie z Beatą Sadowską o powiedziała o swoim nowym projekcie – kursie Sekrety Kulinarne. Postanowiła podzielić się z fanami swoimi sekretami z kuchni i pokazać, jak przyrządzać najpyszniejsze potrawy.

Sekrety Kulinarne to jeden z najważniejszych moich projektów. Włożyłam w niego całe serce i pasję do gotowania! To moja encyklopedia smaku, którą pisało życie – ludzie, których poznałam na swej drodze, podróże, miłości, restauracje. To moja życiowa misja, aby ocalić od zapomnienia prawdziwe i niepowtarzalne smaki. W kursie gotuję i pokazuję krok po kroku potrawy, których smak zapamiętałam z rodzinnego domu, ale także z najbardziej wykwintnych kuchni świata. Zdradzam moje sekretne przepisy na potrawy mojej rodziny i te, które serwują moje restauracje! – obiecuje Magda Gessler w zapowiedzi kursu.

W ramach kursu nie są przewidywane spotkania z Magdą Gessler, a nabywca otrzymuje serię nagranych filmów. Cena w przedsprzedaży, która trwa do 17 grudnia, wynosi 593 zł. Regularna cena to natomiast 1700 zł. Premiera kursu zaplanowana jest na 18 grudnia na godzinę 22:00.


Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski urządzili romantyczny wieczór

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski urządzili romantyczny wieczór

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski - Walentynki 2021

Magda Gessler i Waldemar Kozerawski - Walentynki 2021

Komentarze

 • Gość pisze:

  Co to za związek, ona tu on tam. Dziwny związek. To że nie jest prawnie związany ślubem nie znaczy że nie jest mężem Józef z Marią też nie mieli, a w Bibli są nazwami mężem i żoną…..Żoną według prawa staje się po wspolzyciu i już na całe życie….

  • Gstam pisze:

   Głupoty plecierz , straszne farmazony.Poczytaj pismo święte.Dokladnie , czy wiesz co mówisz. Ocknij się , bo brak ci rozumu.

 • Gość pisze:

  Od kiedy to Inowrocław to prawie koniec świata. Wielka gwiazda z Warszawy😡

 • Gość niecodzienny pisze:

  A co mnie obchodzi ta dzidzia piernik,codziennie rewelacje o niej,niech wyjeżdża jak zapowiada,niewielka strata w mediach i sieci

 • Gość pisze:

  Co to za związek chyba żaden na odległość kobiety nie puszczacie ich za daleko bo pójdą ,a kobiety są wszedzie

 • Ambrozy pisze:

  Pani Gessler to tak na prawdę raczej Polski nie lubi. Często tak mówi w tych swoich programach ze jest to widoczne. Także p. Gessler zycze jak najszybszego znalezienia się w Hiszpanii wraz z partnerem. Płakać nie będziemy.

 • Zofia pisze:

  Już ta Gessler niech wyjedzie do swojego partnera i oczyści srodowisko.

 • Gośćbogda pisze:

  Może to jest mała prawda ale ten ukochany nie jest mężem P. Magdy.

 • Gość pisze:

  Wspolczuje zwiazku na odleglosc, a juz w takim wieku to naprawde smutne.

  • GośćEla pisze:

   AA co wy tak zamartwiacie się o życie p.Magdy? Wy się WTRĄCACIE!!! Włazicie w swoich obłoconych buciorach w cudze życie. A czy ją lubicie, czy nie, to już insza inszość !. Ja osobiście Magdę toleruje, jak koty, a psy kocham

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×