Madzia Wójcik o Maffashion i Wieniawie. Jej odważna opinia zantagonizuje byłą i obecną miłość Nikodema Rozbickiego?

Julia Wieniawa, Madzia Wójcik, Julia Kuczyńska

Julia Wieniawa, Madzia Wójcik, Julia Kuczyńska

Madzia Wójcik zabrała głos ws. relacji z Maffashion i Julią Wieniawą. Jaki ma do nich stosunek? Którą z nich darzy większą sympatią?

Madzia Wójcik była jedną z uczestniczek reaktywowanego po latach Big Brothera. Szybko udało się jej zyskać sympatię widzów i pozostałych bohaterów. Szczególnie zainteresował się nią Oleh Riaszeńczew. Para szybko weszła ze sobą w związek. Ich relacja rozwijała się także poza murami domu Wielkiego Brata, a w końcu zakochani zamieszkali razem.

Myślę, że nasz związek zdał test. Chociaż wiadomo, czasami się człowiek nudził. Ja nie lubię się nudzić, więc zawsze wymyślałam sobie dodatkowe zajęcia. Dzwoniłam do znajomych na różnych social mediach. Starałam się ten czas spędzić kreatywnie. Jeżeli chodzi o Olo, wszystko jest tak samo, jak było. Nic się nie zmieniło – dumna Madzia raportowała w rozmowie z reporterką Jastrząb Post.

Niestety, Madzia i Oleh nie wytrzymali próby czasu. Mężczyzna miał złamać serce swojej blondwłosej miłości. Ta poinformowała o tym na Instagramie:

Zawalił się mój kolorowy świat, straciłam wiarę w ludzi, zawiodłam się, rozczarowałam, pękło mi serce, poczułam się zraniona, zdradzona i w jakimś stopniu oszukana. Nikomu nie życzę takiego bólu, smutu i żalu.

Jakiś czas po rozstaniu Madzia wyjawiła prawdę o swojej orientacji seksualnej. Okazuje się, że jest ona osobą biseksualną. Również i tę informację przekazała za pośrednictwem mediów społecznościowych. Influencerka utrzymuje zresztą stały kontakt ze swoimi internetowymi fanami. Ostatnio odpowiadała im na pytania w ramach sesji Q&A na Instastory.

Madzia Wójcik o Maffashion i Julii Wieniawie. Co powiedziała?

Jedna z osób zapytała ją o to, czy woli Maffashion, czy Julię Wieniawę. Ta pośpieszyła z odpowiedzią. Napisała:

Obie dziewczyny darzę sympatią i im kibicuję, ale oczywiście z Mafką więcej przeżyłyśmy prywatnie i byłyśmy na wspólnych wakacjach kilkakrotnie, więc mój głos oddaje Maffashion.

Do wiadomości tekstowej załączyła zdjęcia, na których osobno zapozowała z Kuczyńską i Wieniawą (możecie je zobaczyć w galerii pod artykułem).

Przypomnijmy, że Maffashion była w związku z chłopakiem Julii Wieniawy, Nikodemem Rozbickim. Mimo to nie ma między nimi złej krwi.

Nikodema bardzo lubię, cenię i szanuję. Jego najbliższą rodzinę i znajomych także! (Pozdrowienia). Cieszę się jego szczęściem i mocno kibicuję mu i Julce. Super są! – pisała swego czasu Julia Kuczyńska.

Mamy nadzieję, że wskazanie swojej faworytki przez Madzię nie wywołała zazdrości ze strony obu Julek, co potencjalnie mogłoby popsuć ich relacje.

Śledzicie działalność wymienionych w tekście gwiazd? Którą z nich lubicie najbardziej? Swoją faworytkę wskażcie w sekcji komentarzy.


Magda Wójcik o relacjach z Kuczyńską i Wieniawą

Magda Wójcik o relacjach z Kuczyńską i Wieniawą

Madzia Wójcik - Walentynkowa Moda na recykling 2022

Madzia Wójcik - Walentynkowa Moda na recykling 2022

Maffashion pokazała brzuch po porodzie

Maffashion pokazała brzuch po porodzie

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×