Słynny „Kevin” przeszedł przez piekło, które zafundował mu ojciec. Ma ciało pokryte licznymi bliznami

Kevin sam w domu

Kevin sam w domu

Macaulay Culkin był bity przez ojca. Odtwórca tytułowej roli Kevina ze świątecznego hitu Kevin sam w domu wspomina dzieciństwo jako najgorszy czas w swoim życiu. Jego słowa wzruszają do łez.

Macaulay Culkin był najpopularniejszym dziecięcym aktorem w latach 90. XX wieku. Wszystko za sprawą angażu w kinowym hicie oraz jego kontynuacji – Kevin sam w domu i Kevin sam w Nowym Jorku. Oba obrazy nie tracą na popularności do dziś, a tytułowy bohater, w którego wcielił się Culkin, co roku w okresie świąt Bożego Narodzenia skrada serca widzom niemal na całym świecie.

Mimo gigantycznej popularności i wielkiej szansie na świetlaną przyszłość Macaulay nie wykorzystał swoich pięciu minut. Bardzo szybko zniknął z wielkiego ekranu, a w późniejszych latach do jego codzienności należało odwiedzanie nocnych klubów, picie alkoholu i zażywanie narkotyków, co w konsekwencji jeszcze bardziej pogrążyło młodego aktora.

Macaulay Culkin był bity przez ojca

Dziś Culkin ma 40 lat i dopiero niedawno odważył się opowiedzieć o swoim dzieciństwie i o tym, dlaczego zrezygnował z show-biznesu i świetnie zapowiadającej się kariery aktorskiej.

O zawieszeniu kariery przez Macaulaya zdecydowało przede wszystkim uzależnienie od narkotyków. Jednak, ku zaskoczeniu wielu, aktor podał jeszcze jeden powód swojej rezygnacji z występów na dużym ekranie. Culkin ma za sobą traumatyczne doświadczenie z dzieciństwa.

Ojciec odtwórcy tytułowego Kevina miał znęcać się nad nim psychicznie i fizycznie.

Macaulay Culkin

Macaulay Culkin

Był złym człowiekiem. Stosował przemoc fizyczną i psychiczną. Mogę pokazać wszystkie blizny. Wszystko, o czym marzył w życiu, ja osiągnąłem zanim skończyłem 10 lat – wyznał.

Warto przypomnieć, że w 1994 roku rodzice nastoletniego wówczas aktora rozwiedli się. Rok później. w wieku 15 lat, pozbawił ich praw rodzicielskich, jednocześnie przejmując kontrolę nad swoim wielomilionowym majątkiem i życiem. Co, jak czas pokazał, nie było dobrym posunięciem.

Miejmy nadzieję, że Macaulay Culkin ma już najgorsze za sobą i wyjdzie wreszcie na prostą. Zwłaszcza, że podobno planowana jest kontynuacja Kevina samego w domu

Emisja Kevin sam w domu: Wigilia, 20.00, Polsat.

Zobacz także: Kevin sam w domu – mnóstwo ciekawostek o świątecznym hicie


Macaulay Culkin

Macaulay Culkin

Macaulay Culkin Brenda Song

Macaulay Culkin Brenda Song

macaulay-culkin-2012

Komentarze

 • Gość pisze:

  Taki live szału ni ma narkotyki niszczą ale przynajmniej było się za co bawić a kto miał łatwo oprócz ku..ew i złodziei na tym polega źycie czas idzie do przodu nikt juz nie ma 5latek i to tyle

 • Gośćolhjolhjn pisze:

  wpychanie małego dziecka w showbiznes jest destrukcyjne dla psychiki, J Wróblewska, M Jackson, oraz inni to wiedzieli i wiedzą

  • Gość pisze:

   To prawda. Mój były partner chciał wepchnąć naszego synka do modelingu. Nawet rozsyłał jego zdjęcia bez mojej wiedzy do agencji reklamowych. Dowiedziałam się dopiero jak zostaliśmy zaproszeni na jakieś spotkanie. Nie zgodziłam się. Nigdy nie zrobiłabym tego swojemu dziecku.

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×