Była dziewczyna Marka Mostowiaka wróciła na salony! Pamiętacie ją jeszcze?

Ewelina Serafin - 18. urodziny "M jak Miłość"

Ewelina Serafin na urodzinach „M jak Miłość”

Ewelina Serafin wcielała się w ukochaną Kacpra Kuszewskiego, czyli serialowego Marka MostowiakaM jak Miłość. Jej rola przypadła widzom do gustu, ale radość nie trwała długo. „Kariera” narzeczonej Marka potrwała jedynie rok. Później niestały w uczuciach Mostowiak rzucił swoją śliczną narzeczoną dla jeszcze piękniejszej Hanny, granej przez Małgorzatę Kożuchowską. O Serafin słuch zaginął. Długo nie pokazywała się na salonach, ale postanowiła zrobić wyjątek z okazji wyjątkowego wydarzenia, jakim były 18. urodziny serialu.

Serafin była jedną z tych gwiazd, których obecności nikt się tam nie spodziewał – choć oczywiście została zaproszona. Ewelina rzadko pokazuje się na salonach i unika raczej medialnego rozgłosu, więc jej pojawienie się stanowiło prawdziwy rarytas dla paparazzi. Aktorka zapuściła włosy i rozjaśniła je na niemal platynowy blond, co pięknie współgrało z jej ciemną kreacją.

By uczcić urodziny ulubionego serialu Polaków, Serafin założyła prześwitującą kreację ze zwiewnego materiału w kwiatki, którą uzupełniła nienachalną biżuterią, poręcznym puzderkiem i prostymi, czarnymi szpilkami. Makijaż ograniczyła do niezbędnego minimum, a na ściance uśmiechała się szeroko, najwyraźniej zadowolona ze swojego przybycia na urodziny serialu, w którym rozpoczęła aktorską karierę.

Bardzo się zmieniła?

Piersi Anny Muchy największą atrakcją na imprezie „M jak miłość”! Do sieci wyciekły aż cztery intymne zdjęcia aktorki!

Gwiazdy nieźle zaszalały na urodzinach „M jak Miłość”. Zdjęcia zza kulis mówią wszystko!

Joanna Koroniewska wraca do „M jak miłość”?! Tylko u nas oficjalny komentarz gwiazdy. Na te słowa jej fani czekali latami! [WIDEO]


Ewelina Serafin - 18. urodziny

Ewelina Serafin - 18. urodziny "M jak Miłość"

Ewelina Serafin - 18. urodziny

Ewelina Serafin - 18. urodziny "M jak Miłość"

Ewelina Serafin grała dziewczynę Marka Mostowiaka w

Ewelina Serafin grała dziewczynę Marka Mostowiaka w "M jak Miłość"

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×