Nie żyje gwiazda „Seksu w wielkim mieście”. Zmarła Lynn Cohen

Lynn Cohen nie żyje

Lynn Cohen nie żyje

Lynn Cohen nie żyje. Jedna z gwiazd Seksu w wielkim mieście zmarła w wieku 86 lat.

Lynn Cohen odtwórczyni Magdy, niani pracującej dla serialowej Mirandy, nie żyje. Aktorka miała 86 lat. Smutne wieści przekazał jej menadżer.

Lynn Cohen nie żyje

Portal Buzzfeed News poinformował, że Lynn Cohen zmarła w piątek. Nie podano jeszcze przyczyn śmierci. 86-letnia aktorka znana była na całym świecie dzięki roli Magdy, pomocy domowej pracującej dla Mirandy Hobbes, która była jedną z czterech głównych bohaterek Seksu w wielkim mieście.

Można ją kojarzyć również dzięki roli w sadze Igrzyska Śmierci oraz w serialu kryminalnym Prawo i Porządek.

Sarah Jessica Parker była jedną z gwiazd, które poinformowały o jej odejściu.

Piękna Lynn Cohen. Cudowna i potrzebna Magda Mirandy. Nasza koleżanka z „Seksu w Wielkim Mieście”. Talent, gracja, inspiracja – napisała na Instagramie.

Lynn Cohen – kim była?

Lynn Cohen urodziła się w Kansas City w stanie Missouri w 1933 r. Pozostawiła pogrążonego w żałobie męża Ronalda, którego poślubiła w 1964 roku.

Była znana ze swojej roli w serialu Seks w wielkim mieście. Grała Magdę, ukraińską gospodynię i nianię dziecka Mirandy Hobbes, którą grała Cynthia Nixon. Pojawiła się też w dwóch filmach powstałych na fali popularności serialu.

Zagrała także Mags w filmie Igrzyska śmierci: W pierścieniu ognia, pojawiła się też w Across the Universe, a także serialach Prawo i porządek i The Marvelous Mrs. Maisel. Podczas wieloletniej kariery, zagrała także wiele ról na Broadwayu.

Zobacz także: Nie żyje prowadząca Love Island. Szokujące doniesienia na temat śmierci gwiazdy TV


Lynn Cohen nie żyje

Lynn Cohen nie żyje

Lynn Cohen nie żyje

Lynn Cohen nie żyje

Lynn Cohen nie żyje

Lynn Cohen nie żyje

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×