Lil Masti nową gwiazdą TTV. Influencerka zaczynała karierę od testowania wibratorów. Zastąpi Dagmarę Kaźmierską?

Lil Mast i Dagmara Kaźmierska

Lil Mast i Dagmara Kaźmierska

Ogłoszono nową gwiazdę TTV. Zostanie nią popularna w sieci influencerka, Aniela Bogusz, znana też jako Lil Masti. Jej początki są mocno kontrowersyjne

Aniela Bogusz, znana też jako Lil Masti, to jedna z najpopularniejszych influencerek. Gwiazdę śledzi na Instagramie ponad milion użytkowników serwisu. Internetowa gwiazda zaczynała karierę w dość nieortodoksyjny sposób. Przed kilkoma laty publikowała filmiki w serwisie YouTube pod pseudonimem SexMasterka.

Youtuberka szokowała Polaków śmiałymi materiałami. Na nagrywanych przez siebie wideo opowiadała o seksie, tłumaczyła, jak prawidłowo wykonywać przeróżne techniki seksualne i testowała wibratory. Z czasem profil jej działalności wyraźnie ewoluował. Bogusz zmieniła ksywę, zaczęła nagrywać piosenki, kręcić klipy i walczyć w formule MMA.

W ubiegłym roku Lil Masti zasiadła na kanapie programu Kuby Wojewódzkiego. Rozmowa była pełna niewybrednych komentarzy dziennikarza, który powitał influencerkę tymi słowami:

Ty jesteś mega atrakcyjną… Przepraszam, bo ja cię zawsze widziałem w pozycji leżącej. Nie zawsze od strony twarzy.

Później było już coraz gorzej. Król TVN-u pytał celebrytkę m.in. to, czy ktoś był zainteresowany kupnem od niej używanej bielizny. Ochoczo dopytywał też o strój, który miała na sobie.

Lil Masti pojawi się w TTV. Wygryzie Dagmarę Kaźmierską?

Youtuberka wkrótce rozpocznie pracę w TTV. Czyżby zastąpiła tam Dagmarę Kaźmierską? W końcu ta gwiazda wzbudziła niedawno spore kontrowersje, a ponadto również ma bujną  przeszłość. Przez pewien czas parała się sutenerstwem, za co została skazana przez sąd na karę więzienia.

Fani „królowej życia” mogą być spokojni. Aniela pojawi się w zupełnie innej produkcji TTV, czyli w programie Kanapowcy. Bohaterami formatu będzie sześć osób, które będą chciały zrezygnować z niezdrowego stylu życia. Wsparcie okaże im trener Krzysztof Ferenc i właśnie Lil Masti. Nagrodą za wytrwałość będzie walka w formule MMA.

Myślicie, że bohaterka tekstu sprawdzi się w nowej roli? MMA i ćwiczenia to w końcu dla niej chleb powszedni. Influencerka ma wyrzeźbioną sylwetkę i ma na koncie kilka wygranych starć w oktagonie.


Lil Masti współpraca na Instagramie

Lil Masti współpraca na Instagramie

Kuba Wojewódzki, Dorota Szelągowska i Lil Masti

Kuba Wojewódzki, Dorota Szelągowska i Lil Masti

Lil Masti - Fighter premiera

Lil Masti - Fighter premiera

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×