Lara Gessler bez ubrań wyszła na ulice. Przecieramy oczy, ale ona nie ma niczego na sobie! Ktoś to przebije?

Lara Gessler

Lara Gessler

Lara Gessler podzieliła się na Instagramie efektami z odważnej sesji ciążowej. Wyszła naga na ulice Warszawy. Ktoś to przebije? Jak wygląda na zdjęciach?

Lara Gessler jest bardzo wyzwolona, tego, że nie ma problemu z pokazywaniem swojego ciała. Już słynne jest jej zdjęcie z nagimi pośladkami. Obecnie spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Postanowiła, śladem wielu mam, uwiecznić ten stan sesją. Jak się można domyślać, to efekty są olśniewające, bo restauratorka nie zawahała się pokazać sporo ciała.

Jak wygląda Lara Gessler w sesji ciążowej?

Lara Gessler już niedługo zacznie odliczać dni do narodzin swojego pierwszego dziecka – termin ma na przełom września i października. Póki co tworzy niezły album na swoich social mediach, w którym dokumentuje, jak wygląda w różnych etapach ciąży. Jej brzuszek jest coraz większy, a ona pięknieje z każdym dniem. Wiadomo już jakiej płci będzie maleństwo, a także jak będzie miało na imię.

Czuję się faktycznie świetnie. Nie mam na co narzekać. Jak czasami słyszę, co się kobietom przydarza w tym czasie, to mogłabym każdemu życzyć takiej ciąży. Znamy płeć, bo za dużo niespodzianek nie ma co mieć. Mamy już imię. Jest tradycyjne, ale wiele osób nie wie, że takie jest. Termin mam na wrzesień, październik. Życzcie mi cierpliwości, siły fizycznej. Żeby było tak, jak jest. Bo jest fantastycznie.

 

Tym razem Lara postawiła na profesjonalną sesję zdjęciową i udowodniła, że nagość nie jest dla niej tabu. Fotografie powstały na ulicach Warszawy, a córka Magdy Gessler nie zawahała się zrzucić z siebie ubrań. Zmysłowe, pełne artyzmu i wysmakowane fotografie trafiły na jej profil na Instagramie.

Kiedy spotykają się właściwi ludzie i pozwala im się działać, dzieją się piękne rzeczy. Dziękuję! – napisała.

Zdjęciami ekscytuje się większość obserwujących Lary, doceniając urok ciążowych fotografii. Fani pytają co na to przyszła babcia, Magda Gessler – okazuje się, że jest zachwycona efektami.


Lara Gessler - sesja ciążowa

Lara Gessler - sesja ciążowa

Lara Gessler - sesja ciążowa

Lara Gessler - sesja ciążowa

Lara Gessler - sesja ciążowa

Lara Gessler - sesja ciążowa

Komentarze

Najczęściej czytane dziś

Może Cię zainteresować

×